Dénes már teljes értékű munkát végez, és ma ünnepli 25. születésnapját!
Dibusz Dénes
Nagyon szép szülinapi ajándék volt ez a meccs a 25.-re, kívánni sem lehetett volna szebbet. Kint voltam a stadionban, a lefújás után pedig az öltözőben ünnepeltem a többiekkel. Mindenki nagyon jól játszott, maximálisan odatette magát az egész csapat, beleértve a Fradista csapattársaimat is. Nagy Ádám az egész mérkőzésen nagyszerűen játszott, Pinyő pedig kiválóan szállt be. Dani küzdött, megtartotta a labdákat, talán helyzetig is eljuthatott volna, de végülis egy emlékezetes ipponnal ő is maradandót alkotott, akárcsak a csapat minden tagja. Korai még az EB-n gondolkozni. Persze valamennyire nyilván ez is a szemem előtt lebeg, és plusz motivációt is ad. Mindenképp szeretnék úgy védeni a következő fél évben a Fradiban, hogy ott lehessek az EB-keretben, de természetesen lépésről lépésre kell haladnom. A hétfői edzésen 100%-os munkát tudtam végezni, és nagyon bízom benne, hogy védhetek szombaton, az MTK ellen.





