Emlékszel még amikor a ’90-es években négy év alatt három Magyar Kupát nyertünk, az egyik legizgalmasabb kupadöntőre Vácott vagy amikor sorozatban háromszor jutottunk a döntőbe a 2000-es évek elején, esetleg érdekelt mit írt az újság, amikor 11:1-re vertük a Dózsát? Az esti meccsig mindezt és az idei döntőbe jutás meccseit is újraélheted, amíg reményeink szerint eljön a 21.
A világ egyik (ha nem a…) legjobb honlapjának a Tempó Fradinak a szerkesztői, Nagy Béla munkásságának továbbvivőiként méltó módon készültek a kupadöntőre.
Az első cikkből megtudhatod, hogy hogyan alakult a Fradi Magyar Kupa története, kik játszották a legtöbb meccset, de az idei sorozat összes meccsének összefoglalóit is megnézheted.
A második cikk segítségével az eddig a kupadöntőkben lejátszott 34 meccsünket idézheted fel.
Jöjjön már az este!
Hajrá Fradi!




