Perceken belül kezdünk az ETO Arénában.

Vége, kihúztuk, meg van a három pont, de a második félidőben csak vagdostuk ki a labdát, értékelhetetlen volt a támadójátékunk.

47. Busai passzol Csukityhoz, aki játszhatna a ziccerben álló Lauthnak és Havojicnak is, de ő inkább ellövi az égbe.

45. három perc a hosszabbítás

40. Varga rúgja meg a kontrára induló Havojicot a félpályánál, tiszta piros, Andó-Szabó meg is adja.

36. A száztizedik hazai beadás után alakul ki kavarodás a kapunk előtt. A labdabirtoklás kb 85-15% lehet a második félidőben.

33. Böde és Gera megy le, Havojic és Lauth érkezett helyükre.

28. pillanatokra van csak nálunk a labda, most Gera adja el a félpályánál…

25 Rudolf bombáz 10 méterről fölé

21. Csukity áll be Nagy helyére. Közben Dibusz véd szenzációsan egy fejest. Nehéz lesz ez.

20. Varga kerül hatalmas lesen helyzetbe, szerencsére a kapufát találja el.

18. Gera és Böde is lövőhelyzetben csúszott el.

14. az elmúlt tíz percben eléggé beszorultunk…

5. egy baloldali beadás után Kamber fejel mellé

3. Dilaver ível át a hosszún álló Gerához, aki 13-ről egy csel után lő, sajnos gyengén.

1. folytatódik a meccs, nincs csere

Helyzet nélkül vezetünk, a védekezés nagyon jól szervezett, a támadásainkban azonban semmi nincsen – írtam volna, ha a végén nem találunk kapuba.

45. Böde készíti le a Nagytól kapott labdát Busainak, aki könnyedén bevágja azt a kapuba!!!1-0!!!!

44. Gera passzol Bödének, aki elé beáll az egyik győri.

39. Rudolf tör be Dilaver mellett a tizenhatoson belülre, Dibusznak nagyot kell védenie, hogy védeni tudja a lapos lövést. Fél percre rá Priskin lép ki, majd ziccerben szerencsére az égbe lő.

23. Bödét rántják le , Lang kap érte lapot.

19. Rudolf kényszerítőzik Kronaveterrel, majd 7 méterről, kisodródott helyzetből az oldalhálóba bombáz.

14. Nagyot kell ápolni, miután Völgyivel ütközött.

8. Böde cselez az alapvonalnál, majd bead, az Gera elé kerül, Gerzson lekészíti Dilaver elé, akit azonban blokkolnak.

2. Dibusz húz le könnyedén egy szabadot

1. elkezdődött a meccs

Természetesen megtelt a vendégszektor, a mieink feketében, a hazaiak fehérben játszanak.

A mai kezdő: Dibusz – Dilaver, Mateos, Nalepa, Pavlovic, Bönig – Busai, Gyömbér,Nagy Dániel – Gera,Böde. cs: Jova, Bosnjak, Havojic, Ugrai, Kukuruzovic, Lauth, Csukity