A Tököl ellen gyűjtötték be a bajnoki pontokat.
Galéria: Sas Gábor Photo
Öregfiúk csapatunk ezúttal a Tökölt fogadta hazai pályán a Népligetben. A találkozót a mieink mindvégig kézben tartották, és esélyt sem adtak a vendégeknek a pontszerzésre.
A találkozó első gólját Wukovics szerezte, majd Bubcsó növelte kettőre az előnyünket. A mieink – ahogy az egész meccsen -, ezt követően egyre szebb támadásokat szőttek, átlövésekkel nehezítették meg a Tököl dolgát, amely főként remek kapusteljesítményének köszönheti, hogy 3-0-s vereséggel megúszta a mai találkozót. A mérkőzés utolsó gólját az ezen a mérkőzésen is roppant szemfüles Wukovics lőtte.
Csapatunk kiszolgálta a találkozóra kilátogató szurkolókat, és újabb szép győzelmet húzott be! Szép volt fiúk!
Öregfiúk, Kiemelt bajnokság
FTC-Tököl 3-0
FTC: Ulicska – Telek, Szűcs M., Szenes, Keller – Szeiler, Lipcsei, Deszatnik, Kuntics – Bubcsó, Wukovics
Csereként pályára lépett: Tolner, Márton, Albert, Nagy
G.: Wukovics (2), Bubcsó





