Ötkor kezdünk az Üllői úton. Hajrá, Fradi!

Ferencváros 1-1 Kecskeméti TE
Gól: Traoré

Vége, a jó első után a második félidő értelmezhetetlen volt, nem érdemtelen a KTE pontszerzése.

90+4′ Karakó Csercseszovnak ad sárgát a sokadik nevetséges ítélete után.

90+3′ Hatalmas helyzet, a 10 méteres lövésünk a kecskeméti blokkban elakad és végül nem gurul el a kapuig.

90+2′ Dibusz egy hazaadott labdát a kecskemétieknek ajándékoz, akik fölé lövik azt – meg vagyunk zavarodva.

90+1′ Ryan lő fölé.

90′ 4 perc a ráadás.

88′ Marquinhos törne be a tizenhatoson belülre Mercier passzával, de felrúgják, még kint.

85′ Nagy vendéghelyzet egy szabadrúgás után, tisztázunk, a kontrában két emberünket viszik le…

77′ Csere: Esiti – Mercier.

65′ Frederiksen végezte el a szabadrúgást, veszélyesen szállt be, de nem tudtuk kapura tenni.

64′ Csere: Pászka – Frederiksen, Adama megy hátra.

60′ Besicet élteti a közönség.
4

58′ Csere: Kovacevic – Abena, Adnan korábban kijött a kispadhoz, lehet, hogy kisebb sérülése van…

57′ Egy szöglet, úgy 6 beadás, Samy lő fölé végül.

56′ Vécsei remek 18 méteres lövését tolja szögletre SP.

55′ Pászka szabadrúgása SP kezében.

53′ Gól…
Trükkös vendégszöglet – ketten is átlépték a tizenhatos elé érkező labdát – után Horváth lő a kapunkba 17-ről. Ezt „megettük”.

49′ Marquinhos indul meg, hiába rángatják, jól játszik Adamához, gólszerzőnk lövés helyett átívelné Ryanhez – hosszú a labda.

46′ Folytatódik a mérkőzés
Katona Bálintot lecserélte a kecskeméti stáb, Esiti sántítva tér vissza a gyepre.

Félidő, megérdemelten vezetünk, lehetne több is, de a kapu előtt pontatlanok vagyunk. A hivatalos nézőszám: 9511.

44′ Belehalunk a szépségbe. Pászka és Marquinhos trükköz, majd Adama kerül helyzetbe, ollózna, de fölé csúnyán.

43′ Adama remek cselekkel kerül lövőhelyzetbe, majd a kipattanó Wingo elé kerül, Henry a hosszú kapufát találta telibe, talán meg is pattant valakin előtte.

40′ Varga remekel, Ryan lövését tolja szögletre.

37′ Ryan lép ki ziccerben, SP szépen lopja le a labdát a lábáról.

36′ GÓÓÓL!!!
Samy ível be egy labdát a tizenhatoson belülre, Adama fejel, SP-repül, de nem ér oda, 1-0!

33′ Wingo remek csel után bead, Zachariassen fejel, nem okoz gondot SP-nek.

28′ Szól a Jámbor a kedves anyád, Bite a kedves anyád. Ezzel a vendégek is egyetértenek.

3

2

26′ Marquinhos szerez labdát a tizenhatos előtt, majd egy csel után helyzetbe kerül, de mellé lő 14-ről.

23′ Samy tanári szereléssel javítja Wingo hibáját.

22′ Enyhe mezőnyfölény, Karakó emeli továbbra is igazán csak a vérnyomást.

16′ Pászka előbb gyepet rendez, majd szögletet ível be, Samy a hosszút veszi célba fejjel, közel volt ez is.

10′ Sálakat fel!
1

9′ Esitit bíztatja az egész stadion lövésre, aki szót fogad, de a blokkról mellé megy picivel.

5′ Wingo beadása után szöglethez jutunk, SP lehúzta, majd Karakó szerepel.

1′ A kecskeméti Büki TK kezdte a mérkőzést, mi zöld-fehérben, ők feketében játszanak.

16:59 Sok kecskeméti szurkoló jött el, nem egy „nagycsapat” irigyelhetné a létszámukat – SP a vendégek kapujában, Katona Bálint is ott van a kezdőjükben.

16:55 A mai csapat: Dibusz – Wingo, S. Mmaee, Kovacevic, Pászka – Esiti, Vécsei – Zachariassen, Marquinhos, Traoré – R. Mmaee
Cserék: Bogdán, Mercier, Sigér, Botka, Abena, Frederiksen, Boudjemma, Redzic

A mérkőzést élőben nézheted az M4 Sport weboldalán is, ha külföldön vagy a határon túl vagy, ide kattintva találsz segítséget, hogyan cselezheted ki a régiózárat.