Fél nyolckor kezdünk az Üllői úton. Hajrá, Fradi!

Ferencváros 2-0 MTK
Gól: Baturina, Tokmac

Vége, a második félidőben sokkal magabiztosabban játszottunk a fáradó MTK ellen, Baturina remek góllal bebiztosította a győzelmet. A kötelező letudva.

90′ 2 perc a ráadás.

88′ Mak, Baturina, Botka a labda útja, mellé.

86′ Blazic helyére jön Kovacevic.

83′ Cifrázzuk már, Botka és Roli is túl önzetlen, egy remek támadás végén mindketten lőhettek volna, végül egyikőjük se vállalta el.

81′ Hosszú sérülése után Varga Roli visszatér, Isael helyére állt be.

75′ GÓÓÓL!!
Roko remekül lép el a védője mellett, kényszerítőzik Heisterrel, majd a hosszúba lő, soha rosszabb első két érintést! 2-0 ide.

75′ Boli, Tokmac, Uzuni le, Baturina, Mak és Skvarka be.

72′ Szépen adogatunk az MTK térfelén, Uzuni fut lesre a végén.

70′ Heister kell szögletre tisztázzon veszélyes helyzetben Lencse beadása után.

63′ Boli remekül lép el a védője mellett az alapvonal felé, de centerezésére senki nem érkezett.

62′ Boli lép ki balkötőben, lövése majdnem becsapja az MTK kapusát, de mellé megy.

61′ Isael lő 21-ről, a kapusnak nem okoz gondot.

59′ Egy vendégszöglet után pattog veszélyesen a kapunk előtt a labda, de tisztázunk végül.

57′ Laidounit buktatják, Miha kap utána sárga lapot reklamálásért.

55′ Isael szerez labdát, jól tálal Uzuni elé, aki a felső sarok mellé teker.

53′ Dimitrov elé kerül a labda, aki a kapu fölé emel 10 méterről.

50′ Laidouni lő 18-ról mellé.

49′ Gyönyörű támadás végén Isael kerül ziccerbe és 4 méterről a kapufára gurít, az ismétlés sem megy be, nagyot ment a kék-fehérek védője.

46′ Folytatódik a meccs.

Szünet, igen felejthető félidő után vezetünk, fejben, főleg az első 20 percben, nagyon nem voltunk rendben.

42′ Dimitrov kerül helyzetbe egy vendégszöglet után, szerencsére blokkolunk.

38′ GÓÓÓL!!!
Két MTK-s védő is elcsúszik, így Tokmac egyedül viheti a kapura és szépen elbelsőzi Mijatovity mellett, 1-0!

38′ Laidouni játszik ki Heisternek, aki jól passzol Tokmacnak, de végül nem lesz lövés a látványos támadásból.

32′ Tokmac labdájával Heister megy le az alapvonal felé, de pontatlanul centerez.

30′ Heister kap sárga lapot reklamálásért.

27′ Uzuni lépne ki Varju hibája után, de a kapus összeszedi a labdát.

24′ Laidouni indul meg szépen, Bolinak passzol, aki lő, Isael blokkolja háttal.

18′ Prosser szabadját kell kiütnie nagyot vetődve Dibusznak.

17′ Életveszélyesen pattog a tizenhatosunkon belül a labda, néhol komikus pillanatokkal.

13′ Tokmac szerez labdát, Cseke lerántja, szabad 24-ről. Uzuni teker fölé.

11′ Haratin veszít labdát, Prosser lő 17-ről, mellé.

10′ Mijovszki lő mellé 20-ról, Dini rajta volt.

8′ Mijovszki lép ki Blazic mellett, Frimpong megoldja.

2′ Boli készíti le Botkának a labdát, aki beadja, Uzuni lemarad róla, Tokmac pedig fölé lő.

1′ Elkezdődött a találkozó.

19:30
Balázs Fecóra és Maradonára emlékeznek a csapatok.

19:28 A mieink csíkosban, a vendégek sötétkékben játszanak majd.

18:55 A mai csapat: Dibusz – Botka, Blazic, Frimpomh Heister – Haratin, Laidouni – Uzuni, Isael, Tokmac – Boli
Cserék: Szécsi, Lovrencsics, Kovacevic, Dvalia, Somalia, Sigér, Vécsei, Skvarka, Mak, Varga, Zubkov, Baturina

13:56 Online meccsfüzet az örökrangadóra:
A kiadványt ide kattintva tudod böngészni, benne interjú Dibusz Dénessel és Szergej Rebrovval.