Hatkor kezdünk a Rákóczi otthonában. Hajrá, Fradi!

Kaposvári Rákóczi 2-3 Ferencváros
Gólok: Isael 2, Boli

Vége, 1977 után nyertünk újra Kaposvárott, újabb győzelem, idegenben 3 gólt szereztünk, két kapufát és egy meg nem adott – de szabályos – gólt is felírhattunk. A védelmünk és Bogár játékvezető nagyon bizonytalan volt. Továbbra is három ponttal, eggyel kevesebb lejátszott meccsel vezetjük a tabellát! Hajrá Fradi!

90′ Három perc a ráadás.

90′ Zubkov indul meg a jobbszélen, majd lövőhelyzetbe cselezi magát, Slatka azonban másodjára is túljár az eszén, ziccer volt.

89′ Fantasztikus összjáték végén Sigér tálal Boli elé, aki kapufát lő. Ez volt az utolsó megmozdulása, Szignyevics váltja.

88′ Hadaró hátulról belefejelt Zubkovba.

83′ Ignyatenko lő, szögletre blokkolnak.

81′ Tokmac – Sigér csere, átállunk 4-3-3-ra.

79′ Boli mellé csúsztatja Toki beadását – cserélünk is: Botka helyére Frimpong érkezett.

78′ Isael forgatja meg emberét, majd Csikar-szögből lő, Slatka szögletre üti.

76′ GÓÓÓL!!!
Zubkov remek labdája után Boli húz középre a büntetőterületen belül, majd a hosszúba teker, 3-2!

74′ Tokmac kényszerítőzne Bolival, de nagyon rosszul kapja vissza, Slatka azonban a norvégba lő, sajnos Toki nem tudja kihasználni az ajándékba kapott helyzetet.

68′ Zubkov kap sárga lapot.

67′ Isael 17 méteres löketét védi Slatka.

63′ Gól…
Csiki egy beemelt labdát vesz le a tizenhatos vonalán majd a levegőből bevágja az egyenlítő találatot, 2-2.

61′ Ignyatenkóba talpalnak bele, ez piros lap volt, persze nem kapják meg a hazaiak.

60′ Tokmac készíti le a labdát Isaelnek, aki ha csak centikkel is, de fölé lövi azt.

59′ Nagyon szép támadás, Isael, Tokmac, Isael, Zubkov, Boli, majd gól, a játékvezető és bandája szerint lesről…

50′ Zubkov kapja a labdát Isaeltől, remekül teszi ki Tokmacnak, aki belegurítja a labdát Slatka kezébe.

46′ Folytatódik a meccs.

Félidő, álmosan kezdtünk, utána uraltuk a meccset, rengeteg lehetőségünk volt további gólok szerzésére, a második félidőben be kell darálni a hazaiakat!

45′ Óriási ziccer, Zubkov-Boli-Zubkov a labda útja, az ukrán lövését bravúrral védi a kapus.

43′ Tokmac gurít a kapus kezébe, két oldalán Bolival és Isaellel rohamozott.

42′ Elmaradt egy piros? Gyors kontránk végén Hadaró kezére pattan a labda – de aligha volt szándékos.

37′ Heister majdnem öngólt szerez egy hazai szabadrúgás után.

34′ GÓÓÓL!!!
Isael a talán kedvenc szögéből végez el szabadrúgást (az Espanyol ellen idegenben és otthon is így találta el a kapufát), ezt is rátekeri, középen nem ér bele senki, a kapus pedig nem tudja lereagálni, így a kapuban köt ki a labda, 2-1!

32′ Szép támadás végén Toki lő kapufát.

31′ Beliczky cselezi ki Blazicot, lövését Gróf oldalra üti.

29′ Isael indítja Heistert, aki ezúttal sem centerez jól.

24′ Heister harmadszor rúgja meg Nagyot, ez már sárgát ér.

21′ Szép és jó indítást kap Marcel, középreadását szögletre tisztázzák.

16′ Tokmac 20-ről lő, Slatka kapus kezébe.

13′ GÓÓÓL!!!
Zubkov remek labdát ível be a tizenhatoson belülre, amit Isael remekül vesz le és bombáz a kapuba, 1-1!

11′ Gól…
Vezet a Kaposvár, Csiki beadása után Ádám ellép Ignyatenkótól, és kilövi a hosszút 10 méterről.

10′ Isael ível kapura 16-ról, mellé.

6′ Beliczky beadását Gróf húzza le.

5′ Heister beadása után Tokmac lyukat rúg, Zubkov pedig eltöri a labdát.

1′ Kezdődik a meccs, a mieink szürkében, a hazaiak fehérben játszanak.

17:34 A mai csapat: Gróf – Lovrencsics, Blazic, Botka, Heister – Ignyatenko, Haratin – Isael, Tokmac, Zubkov – Boli

Cserék: Dibusz, Frimpong, Sigér, Varga, Skvarka, Bőle, Szignyevics