Kézilabdában és tornában örülhettek a fradista sportolók.

A női kézilabda válogatottban clubunkból ott volt Ballai Borbála, Csatlós Csenge és Zsigmond Panna.

Magyarország 30-22 (14-12) Csehország – beszámoló: Fradi.hu
Azerbajdzsán 23-47 (13-22) Magyarország – beszámoló: Fradi.hu
Magyarország 28-20 (13-12) Svájc – beszámoló: Fradi.hu

Elődöntő:
Magyarország 24-26 (7-12) Franciaország – beszámoló: Fradi.hu

A harmadik helyért:
Svájc 20-30 (9-16) Magyarország- beszámoló: Fradi.hu

A tornászok között két Fradi-versenyző, Balázs Krisztián és Kovács Márton képviselte a magyar csapatot. Csapatversenyben is szépen helytálltunk, Balázs Krisztián pedig egyéniben négy számban is döntőbe jutott! A finálék első napján, pénteken talajon 7., míg gyűrűn 5. helyen végzett, szombaton pedig a korlát és a nyújtó következett. Sajnos nyújtón becsúszott egy rontás és 11,733-mal a 7. helyen zárta a versenyt, ám korláton 13,566-tal a 3. helyen végzett! Balázs Krisztiánt csak két ukrán, Ilia Kovtun és Volodymyr Kostiuk előzte meg, így tehát bronzéremmel térhet haza Bakuból.

Balázs Krisztián junior VB-s szereplésével is foglalkoztak a Lendület tornamagazinban: