Ferencváros 0-0 Vasas

Vége, roppant gyenge meccsen 0-0, egyedül Besic dicsérhető a csapatból.

90+5 Vécsei lő távolról nagyon mellé.

90+3 Civic beadását Samy teszi rá fejjel, Uram véd…

90′ 6 percünk van megszerezni a három pontot.

87′ Csere: Boli Ryan, Auzqui Toki helyére érkezik.

81′ Uramnak kellett védenie, Samy fejese Adnant találta meg, de a Vasas-kapust nem sikerült meglepni.

75′ Samy lövése mellé ment volna, de Vécsei beleér, sajnos ez is nem sokkal mellé.

73′ Berecz lő mellé

71′ Kezezés gyanú a vendégtizenhatoson belül.

69′ Egy baloldali beadás alig megy el Radó és Novothny előtt.

66′ Márkvárt a nyakánál fogva rántja le Vécseit, sárgával megússza.

66′ Labdaszerzés után Tokmac lőhet 17-ről, fölé.

64′ Traoré nem tudja 2 méterről kapura tenni a szöglet után elé kerülő labdát.

63′ Wingo kerül helyzetbe, de csak szöglet. Cserélünk is: Esiti és Mercier megy le, Marquinhos és Vécsei áll be.

63′ Nyomunk-nyomunk, de él és helyzet nélkül.

59′ Besic indul meg, oldalháló.

58′ Cipf lő 20-ról, Dinié.

55′ Nincs tizi…

55′ Traoré eltűnt az ötösnél, VAR-vizsgálat, Baráth lökte két kézzel.

55′ Ez sem volt csúnya, a hazai tizenhatos előtt passzolgatunk, Samy elé készítik a labdát, aki a felső lécet találja el 20-ról.

52′ Tokmac teszi be az alapvonalról, Ryan berobban és fölé lő…

47′ Egy sistergős Momo kapufával kezdődik a második játékrész.

Félidő, ennél sokkal több kell. Helyzet nélkül nem lehet meccset nyerni – a hivatalos nézőszám: 8579.

45′ Ívelgetjük be a labdát eredmény nélkül.

44′ Totojázunk a tizenhatoson belül, ebből a Vasas majdnem helyzetbe került egy kontrával.

37′ Veszélyes helyzet a kapunk előtt, majd gyors kontra végén Tokmac lő, Uram tolja ki szögletre.

35′ A csapatból egyedül jól teljesítő Besic unja meg a tili-tolit és lő két csel után 20-ról, fölé.

33′ Rengeteg szögletünk van, helyzetünk nincs.

31′ Tokmac beadása után veszélyesen pattog a labda, Szivacski lábáról megy nem sokkal mellé.

24′ Novothny került lövőhelyzetbe, végül a kapu fölé emelt Csikar-szögből.

21′ Besic csinált végre valami szépet, az alapvonalnál tört be szép csellel.

19′ Nem játszunk jól, a vendégek is csak blokkolt lövésekig jutnak, de mi sem teremtünk semmilyen veszélyt a vendégkapu előtt egyelőre.

14′ Mercier beadása után Ryan és Uram ütközik, a csatárunk húzta a rövidebbet.

10′ Újabb szögletből Kovacevic fejelte Uram kezébe.

9′ Egy szöglet után Civic beadása tekeredett be veszélyesen.

1′ Elkezdődött a mérkőzés.

19:28 Vesszen Trianon, szól az UEFA-nak szóló üzenet. Majd hosszú gyászszünet, Mészöly – Mészáros – Pelé halála miatt.

19:26 Iyinbor, Radó és Otigba is ott van a Vasasban korábbi játékosaink közül.

19:23 A mai kezdő: Dibusz – Wingo, S. Mmaee, Kovacevic, Civic – Esiti, Besic – Traoré, Mercier, Tokmac – R. Mmaee
Cserék: Bogdán, Knoester, Botka, Abena, Vécsei, Sigér, Pászka, Marquinhos, Auzqui, Karaisvili, Boli

A mérkőzést élőben nézheted az M4 Sport weboldalán is, ha külföldön vagy a határon túl vagy, ide kattintva találsz segítséget, hogyan cselezheted ki a régiózárat.