Ferencváros 1-1 AS Monaco
Gól: Zachariassen

Mi akkor is…!

…és vége, megnyertük a H-csoportot! Csodálatos Ferencváros!!!

94′ Indokolatlan hosszabbítás a hosszabbításban és egy veszélyes szabadrúgás a Monacónak – a beadást ők fejelik rá, de mintha a védőink lettek volna.

93′ Besic „kisárgázza magát”, a szabadrúgást Dénes öklözi ki.

90′ 3 perc a hosszabbítás, cserélünk is: Marquinhos megy le, Esiti áll be.

83′ GÓÓÓL!!!
Marquinhos fekteti el a védőjét, majd elesik, de a labda így is Laidounihoz kerül, Aissa Tokmachoz játszik, aki forintos labdát küld be Zachariassennek, Kristoffer pedig a rövidbe bombázza a ziccert, 1-1! Jelenleg csoportgyőztesek vagyunk!!!

79′ Ryan beadását tisztázzák szögletre, Tokmac rálövi, mellé – szögletet reklamálunk, Laidouni meg kap egy sárga lapot.

68′ Wingo beadását Ryan lövi félollózva a rövidre, Nübel fogja.

65′ A CZ 2-1-re vezet.

65′ Csere: Tokmac váltja Pászkát, Adama húzódik hátra.

58′ Pászka beadását a hosszún tisztázzák szögletre.

56′ Csere: Besic jön Vécsei helyére.

54′ Laidouni indul meg roppant harcosan, Marquinhoshoz passzol, akit épp annyira löknek, hogy lövése ne okozzon gondot Nübelnek.

53′ Ryan vesz le remekül egy labdát, majd lő fölé.

48′ Előbb Pászka, majd Wingo ad be hosszan.

46′ Folytatódik a mérkőzés, cseréltünk: Marquinhos váltotta Gojakot.

Félidő, a másik meccsen gyors gólváltás után 1-1 az állás. Gyerünk gyerekek!!! A hivatalos nézőszám: 20517.

Orbán Viktor is a helyszínen tekinti meg a mérkőzést (fotó: 24.hu).

1

45′ Ryan beadását blokkolják, szöglet. Zachariassen fejeli mellé Pászka beadását

44′ 3 perc a ráadás.

44′ Vécsei 22-ről lövés helyett a hosszúra emel, rosszul.

40′ Csere: Diatta érkezett Vanderson helyére.

40′ Veszélyesen megy el keresztben egy labda egy vendégszöglet után.

32′ Gól…
Zachariassen mellett mennek el véleményesen, a beadást Ben Yedder sarkazza a hosszú alsóba, 0-1. Reklamálunk, végül a békítő Dibusz kap sárga lapot (?!), a VAR nem ellenőrzi az esetet.

29′ Golovin lő 20-ról messze fölé.

27′ Szép kontra, de Ryan Wingo mögé passzol a végén.

24′ Fofanát kell ápolni.

21′ Pászka szöglete Nübelé, a másik oldalon gyors kontrát védekezik ki Dini, de ez is les volt.

7′ Wingo és Zachariassen játszik össze, Kristoffer beadása megint egy védőnél köt ki.

5′ Megint a mi kapunk előtt van kavarodás, Wingo rossz helyre fejeli, kapufát is lőnek, majd fölé, talán les is volt?

4′ Kilép a balszélen egy vendég, belövi a kapuba, de les.

3′ Zachariassent szöktetjük a jobbszélen, beadása nem sokkal megy el Ryan előtt.

1′ Elkezdődött a mérkőzés, az Albert út felé támadunk.

20:59 A mieink zöld-fehérben, a vendégek feketében.

20:17 A vendégek felállása: Nubel – Badiashile, Maripan, Disasi – Henrique, Fofana, Camara, Golovin, Vanderson – Volland, Ben Yedder.

20:14 A mai csapat: Dibusz – Wingo, Samy Mmaee, Botka, Pászka – Zachariassen, Vécsei, Laidouni, Gojak – Traoré, Ryan Mmaee
Cserék: Bogdán (k), Öri (k), Kovacevic, Besic, Esiti, Tokmac, Mercier, Boli, Marquinhos, Lisztes

A mérkőzést élőben nézheted az M4 Sport weboldalán is, ha külföldön vagy a határon túl vagy, ide kattintva találsz segítséget, hogyan cselezheted ki a régiózárat.