Hatkor kezdünk Azerbajdzsánban. Hajrá, Fradi!

Karabah FK 1-1 Ferencváros
Gól: Boli

Vége, az eredmény jó, a játékkal azért voltak gondok.

92′ Civic szöglete után megcsúsztattuk, de nem elég erősen, így felszedi a kapus.

90′ 7 perc a ráadás.

89′ Az azeri támadó átverekszi magát Thelanderen, aztán bepassz helyett szerencsére lő – Dibuszba.

88′ Egy beadást fejelnek ki a hazaiak, pont Tokmachoz, aki kapásból lő, fölé, ez is nagy helyzet volt.

87′ Csere: Besic jön Laidouni helyére.

86′ Vécseit fűzik be, majd jön is a beadás, középen egyedül az azeri támadó, de csak a térdével tud beleérni, így nem megy kapura, óriási szerencse.

85′ Thelander tisztáz szögletre fejjel.

82′ Kovacevic kap sárga lapot egy faultért.

79′ Cserélnek a hazaiak.

69′ Ivószünet.

68′ Közel volt a gól: a hazai kapus alászalad a beadásnak, a labda Kovacevic hátáról pattan a kapu felé, de a gólvonalról tisztáznak.

66′ Csere: Knoester és Boli megy le, Vécsei és Kovacevic érkezik.

65′ A második félidőben is nagyon sok a hiba.

58′ Boli beadását húzza le a kapus.

56′ Samy Mmaee megsérül, csere, Thelander érkezik a helyére.

46′ Folytatódik a mérkőzés.

Félidő, a játékrész megmutatta, hogy miért is olyan veszélyes csapat a Karabah, de azt is, hogy miben verhető. Nekünk ideges, egy semlegesnek szórakoztató meccs lehet.

45+3′ Egy szép támadás után az alapvonalról adnak középre az azeriek, a visszapasszolt labdát be is lövik – ezúttal is VAR jóváhagyás kell: ami nem jön, mert les volt az indítás!

45′ 4 perc a ráadás

44′ A sokadik labdaszerzésük a védőharmadunkban, Mmaee segít ki, a szöglet utáni fejest magabiztosan fogja Dénes.

38′ Traoré lép ki Toki remek labdájával, de nem tudja ellőni a kapus mellett.

34′ Gól…
Laidouni hibája után szabadrúgás – Dibusz előtt pattan a lövés, ami így kijön róla, Wadji pedig belövi azt, előbb ért oda, mint a védelem, 1-1.

28′ A szögletet Knoester fejeli fölé.

28′ Botkát rúgják meg, sárga és szabadrúgás – Civic remek lövését tolja szögletre a kapus.

25′ Remek cselekkel indul meg Boli, végül kikeveredett helyzetből, talán lőhetett volna korábban.

23′ Ivószünet.

14′ GÓÓÓL!!!
Egy szöglet utáni kipattanót rátűzünk, az is kijön, azt keresztlécre lőjük, végül Boli fejeli be a hálóba a labdát! VAR-vizsgálat, rendben van, 1-0!

14′ Samy hibája után Wadji lő veszélyes helyről, Dini kezébe.

12′ Wadji tör be jól, Botkának kellett tisztáznia.

9′ Zachariassen beadását szedi le a hazai kapus két támadónk elől.

1′ Elkezdődött a mérkőzés.

18:00 A mieink fekete-zöldben, a hazaiak fehérben játszanak majd.

17:26 A mai kezdő: Dibusz – Botka, S. Mmaee, Knoester, Civic – Esiti, Laidouni – Zachariassen, Tokmac, Traoré – Boli
Cserék: Bogdán (k), Mergl (k), Kovacevic, Thelander, Besic, Pászka, Loncar, Vécsei, Auzqui, Lisztes, Marquinhos

A mérkőzést élőben nézheted az M4 Sport weboldalán is, ha külföldön vagy a határon túl vagy, ide kattintva találsz segítséget, hogyan cselezheted ki a régiózárat.