Nyolckor kezdünk az elődöntőben. Hajrá, Fradi!

Győri ETO 1-4 Ferencváros
Gólok: Boli 2, Zachariassen, öngól

Vége, magabiztos továbbjutás, remélhetőleg sérülés nélkül, jöhet a Paks a döntőben!

90′ 2 perc a ráadás.

89′ Marin – Bassey kényszerítő után Marko elrontja a helyzetet.

85′ Marin kiugratása után Besic teker a kapus kezébe.

83′ Laidouni kap sárga lapot, majd csodák csodájára Vernes is.

80′ Zachariassen megy el a védője mellett, majd betör a tizenhatosra, elesik – a bíró szerint magától.

78′ GÓÓÓL!!!
Szöglet után játszik össze Besic és Marin, végül Marko viszi a labdát és tekeri a kapura, amit végül Lipták csukafejessel tesz a hálóba, öngól, 4-1!

77′ Laidouni centerezne Zachariassennek, tisztáznak a hazaiak.

74′ Csere: Boli és Loncar helyére Bassey és Besic jön.

74′ Gól…
Vernes szabadját Bacsa csúsztatja be a rövidről.

73′ Sárga lap: Somalia kapta, a győri meg – ha minden igaz – nem…

67′ Dini Vernes 20 méteres lövését szoríthatja magához, nem volt veszélyes.

64′ Erdős hagyja, hogy a győriek apróra rugdalják a mieinket.

64′ Csere: Tokmac – Marin.

61′ Loncar – Pászka a labda útja, a beadást Toki elől tisztázzák szögletre.

55′ Csere: Blazic és Auzqui megy le, Laidouni és Kovacevic áll be.

52′ GÓÓÓL!!!
Tokmac szerez labdát, leviszi az alapvonalra, majd a hosszún üresen érkező Bolit hozza kihagyhatatlan ziccerbe, Franck értékesíti is ezzel duplázik, 3-0!

48′ Lipták két kézzel löki Tokmacot, Erdős továbbot int.

46′ Folytatódik a mérkőzés.

Félidő, könnyed játékkal, szép gólokkal vezetünk teljesen megérdemelten.

44′ Samy ível Somaliához, aki egy visszacsel után Zachariassen elé tálal, a próbálkozást Fadgyas védi. A szöglet után Samy pontatlan.

41′ Szöglet után Zachariassen teszi kapura a labdát, Fadgyas véd, erre kirúgást ítélnek a rigók…

36′ Bolit buktatják a tizenhatos előterében – Erdős szerint nem.

32′ GÓÓÓL!!!
Loncar tekeri be a szabadrúgást, amelyre Zachariassen érkezik és védhetetlenül fejeli a hálóba, szép gól, 2-0!

31′ Egy hazai támadás végén Esiti saját hibáját kell javítsa.

25′ Hazai szöglet után kell tisztáznunk.

20′ GÓÓÓL!!!
Zachariassen ugratja ki Auzquit, Carlos beadja, nem teljesen jó Bolinak, de Franck akrobatikus mozdulattal a hálóba vágja, 1-0!

20′ Loncar ugratja ki Tokit, aki beadja a labdát, az megpattanva a gólvonalon gurul végig. A szöglet után Blazic próbálkozik, veszélytelen.

15′ Több védő között találjuk meg a labdával Zachariassent, aki remekül veszi át és lő – a keresztlécet találja telibe.

12′ Boli kerül helyzetbe, majd Zachariassen fejelhet, szöglet – utána Samy fejel pontatlanul.

1′ Elkezdődött a kupaelődöntő.

20:01 A hazaiak fehérben, a mieink fekete-zöldben játszanak. Az ünnepélyes kezdőrúgást Igor Nicsenko végzi el.

18:49 A mai csapat: Dibusz – Somalia, Blazic, S. Mmaee, Pászka – Esiti, Loncar – Auzqui, Zachariassen, Tokmac – Boli
Cserék: Bogdán, Besic, Kovacevic, Laidouni, Sigér, Vécsei, Marin, Mak, Gavrity, R. Mmaee

A mérkőzést élőben nézheted az M4 Sport weboldalán is, ha külföldön vagy a határon túl vagy, ide kattintva találsz segítséget, hogyan cselezheted ki a régiózárat.