A Honvéd mestere gratulált és sok sikert kívánt a folytatásra.

Tudtuk, hogy nehéz meccs lesz. Az első félidőben jól játszottunk, az első gólunk után picit visszavettünk, gratulálok a remek szurkoláshoz a fradistáknak és örülünk, hogy továbbmentünk. 1-0-nál a hazai csapat nyilván nyom a végén, mi viszont nem tudtuk értékesíteni a kontráinkat. Dénes jól védett néhányszor, örülök a továbbjutásnak, minden mást ki kell elemeznünk nyugodtan a következő napokban. Esiti az elmúlt hónapokban nem kapott kilencven perceket, ez volt hosszú ideje az első végigjátszott meccse. Elégedett vagyok vele, de lesz ez még jobb is. Stabilitást fog hozni a csapatunkba, de még egyszer: természetesen többet várok még ennél tőle.

Sztanyiszlav Csercseszov

Gratulálok a Fradinak, sok sikert kívánok nekik a következő fordulókban. Nem vagyok elégedett, csak az utolsó 20-30 perccel, amikor azt csináltuk, amit megbeszéltünk. Túl sok teret, időt adtunk nekik az első félidőben, az ellenfél agresszivitása néhányakat meglepett. A cserék után jobban játszottunk, de nem alakítottunk ki megfelelő minőségű helyzeteket, nem voltunk elég pontosak – ez egy ilyen szintű csapat ellen nem is egyszerű. Tamás Krisztián sérülése komoly probléma számunkra, az ő posztján nincs csere. A végén megmutattuk, hogy az akkor fent lévő játékosok képesek a jó játékra. A Tamás sérüléséhez hasonló esetek miatt bántam óvatosan a legjobbjainkkal, a Covid miatt a felkészülésünk nem volt az igazi. Ezért forgattam a csapatot. Most már tudom, hogy kik hajtanak, kikre számíthatok az elmúlt két meccsünk alapján. Jonsson jó erőben van – őt meglepte az NBI agresszivitása. Jó képességei vannak, de idő kell neki. A Fradinak kiemelkedő egyéni képességű játékosai vannak, de csapatként nem játszanak úgy, ahogy képesek lennének. Alighanem félrefordítottak engem, az elmúlt meccseken nem hozták ki a maximumot magukból. A nyomás nagy rajtunk minden nap, minden meccs fontos. Sok játékosnak adtam lehetőséget az elmúlt hetekben, de mindig ugyanazok teljesítettek megfelelően – akiket ma behoztam. Ebből tanultam.