Dénes 24-szer védett a csoportkörben. Dinit ezen a tabellán a celtices Joe Hart, a Sturm Graz kapusa, Siebenhandl, valamint tegnapi ellenfelünk elsőszámú kapusa, Hrádecky követi 22-22 védéssel. A legtöbb lövést egyébként Joe Hart kapta (ő is 5 meccsen), 35-öt, őt Dibusz követi, 33-mal, majd Siebenhandl (Graz, 32), Miszta (Legia, 30, 4 meccsen) a sorrend.

Dibusznál 6 kapus kapott több gólt (Hart 13, Schmeichel 11, Miszta, Butez (Antwerp), Vandevoordt (Genk) és Siebenhandl 10-10). Dinivel együtt a Bröndby hálóőre Hermansen és a rapidos Gartler kapott 9-9 gólt.

Készítettünk egy táblázatot a Wyscout statisztikái alapján, ez az EL legtöbb lövést kapó vagy legjobban teljesítő kapusai mellett a csoportunk minden kapusának az adatait tartalmazza. A lövések, védések, a védési hatékonyság mellett a kilencven percre vetített kapott gólokat és a kilencven percre vetített „megelőzött gólokat” tartalmazza – ez utóbbi a várható kapott gólok és a kapott gólok különbsége. Érdekesség, hogy a teljes EL-csoportkörben a mi csoportunkban volt a legtöbb lövés és a legtöbb védés is.