Fél négykor kezdünk az Üllői úton. Hajrá, Fradi!

Ferencváros 1-1 Felcsút
Gól: Laidouni

Vége, a második félidő szörnyen sikerült, így jött a „megszokott” 1-1.

89′ 4 perc a ráadás.

89′ A VAR is megerősíti, hogy érvénytelen a találat.

89′ Hihetetlen…
Ryan Mmaee az alapvonalról tör be, az első lövése a blokkba megy, a másodikat földöntúli bravúrral Markek kapufára tolja, a kipattanót Zubkov belövi, de lesen állt.

86′ Zubkov cselezi magát lövőhelyzetbe, szögletre megy.

84′ Blazic lő mellé.

77′ Csere: Besic helyén Boli folytatja.

65′ Szolnoki lerúgja Myrtót, második sárga lap, jön a piros is, kiáll.

63′ A Tokmac által kiharcolt szabadrúgást Cabraja tekeri rá, Markek bravúrral kitolja.

63′ Csere: Zubkov és Uzuni érkezik Toki és Zachariassen helyére.

57′ Marin labdája nem rossz, Zachariassent találta meg vele, aki nem tudta eldönteni, hogy fejes vagy lövés legyen, így „beleesett” a labdába, oda a helyzet.

54′ Besic lő fölé kapásból.

52′ VAR-vizsgálat volt, lehetséges büntetőt néztek – nem volt az.

50′ Gól…
Wingo veszi le mellel a labdát a tizenhatoson belül – egy felcsútinak… Ebből pedig helyzet lesz és Baluta lövi ki a jobbalsót, 1-1.

47′ Egy kontra végén Baluta gyenge lövésecskéjét szedi össze Dini.

46′ Van Nieff is megkapta a sárga lapját.

46′ Csere: Wingo jött Endi helyére.

Félidő, megérdemelten vezetünk, de a játék nem az igazi. A hivatalos nézőszám: 6011.

45′ 4 perc a ráadás.

40′ Marin ugratja ki Ryant, aki bead, a hosszún Toki vetődik be, de mellé kanalaz.

39′ Botka kap sárga lapot.

38′ Cabraja szabadrúgását üti ki Markek.

36′ Marin remekül ugratja ki Ryant, aki ezúttal kivételesen nem tudja átjátszani az emberét.

33′ Nagy Ryan szemébe nyúlt bele, sárga lap ez is.

31′ GÓÓÓL!!!
Ryan játszotta ki a vendégvédelmet, majd a hosszú oldalon alakul ki lehetőség, végül szöglet. A sarokrúgás után Laidouni lő, a kapus beleér, de a hosszú kapufáról bepattan, 1-0!

23′ Plseak rúgja le Aissát hátulról, sárga lap.

22′ Egy szöglet után Aissa fantasztikusan fordul meg, beadása azonban nem pontos.

14′ Szolnokit kiérdemelt fütty fogadja a bedobásnál.

13′ Csere: Cabraja jön be. Jobbulást, Eldar!

13′ Civicet hordágyon kell levinni…

12′ Marinnal vitatkozik Andó, ez is sárga lap… Szól a „Hülye vagy!”.

11′ Civicet buktatják a tizenhatos külső oldalán, sárga lap a favágó Szolnokinak.

9′ Marin szabadrúgásból ad be, Zachariassen eltűnik, Andó szerint mehet tovább.

6′ Civic szögletét Ryan megcsúsztatja, Blazic combbal csak mellé tudja tenni.

3′ Laidouni hibázik, Kovacevic segíti ki.

1′ Kezdünk, elég hideg van.

15:29 Juhász „Pék” Lajosra emlékezünk.

15:28 A mieink zöld-fehérben, a vendégek feketében.

15:19 A mai csapat: Dibusz – Botka, Blazic, Kovacevic, Civic – Besic, Laidouni – Tokmac, Zachariassen, Marin – R. Mmaee
Cserék: Bogdán, S. Mmaee, Somalia, Zubkov, Mak, Cabraja, Wingo, Dvali, Loncar, Szánthó, Boli, Uzuni

A mérkőzést élőben nézheted az M4 Sport weboldalán is, ha külföldön vagy a határon túl vagy, ide kattintva találsz segítséget, hogyan cselezheted ki a régiózárat.