Fél hatkor kezdünk az Üllői úton. Hajrá, Fradi!

Ferencváros 3-0 Videoton
Gólok: R. Mmaee, Uzuni, Zubkov

Vége, sima, még úgy is, hogy a második félidőben könnyelműek voltunk. Szép volt, fiúk!

93′ Tokmac húzza vissza Funshót, aki visszakönyököl, majd tömegjelenet alakul ki – a fehérvári piros lappal kiáll, Tokmac is megkapja a jogos sárgát.

90′ 3 perc a ráadás.

86′ Csere: Mak jön Zubkov helyére.

73′ Laidouni lövi, mellé…

73′ Remek kontra végén Zachariassent buktatta Kovács, tizenegyes.

73′ Petrjak Tokit rúgja le, ez is sárga lap.

71′ Besic is sárga lapot kap.

67′ Csere: Wingo helyén Endi folytatja.

62′ Toki indul meg, Rus lerántja, Berke továbbot int…

55′ A VAR nézi a gólt, majd jóváhagyja, közben csere: Besic, Tokmac és Zachariassen be – Marin, Uzuni, Vécsei le.

55′ GÓÓÓL!!!
Zubkov szerez labdát, majd pazarul emel Mmaee elé, Ryan pedig önzetlenül szolgálja ki Uzunit, Myrto közelről bombáz a kapuba, 3-0!

55′ Laidouni nagy erővel küld meg egy kipattanót, de Kovácsnak nem okoz gondot.

50′ Hatalmas helyzet alakult ki Ryan remek cselei után, sajnos Uzuni nem engedte el Marinnak a labdát, így oda a ziccer.

48′ Vécsei kapott sárga lapot.

46′ Folytatódik a mérkőzés.

Félidő, teljesen megérdemelten vezetünk, a vitás eset után pár percig megzavarodtunk, de egyébként simázunk. A hivatalos nézőszám: 8719.

41′ Remek támadás végén Marin veszi át rosszul a labdát, közel voltunk a harmadikhoz.

40′ GÓÓÓL!!!
Laidouni indul meg a labdával, Ryant ugratja ki, aki bebőrözi Stopirát majd kilövi a hosszút, 2-0!

38′ Miha kap sárga lapot, a MOL pedig 22 méterről szabadrúgást, Dárdai lövését Dini kiüti.

31′ Wingo gyanúsan rángatja meg Petrjakot, alighanem les miatt nem tizenegyes, a VAR-szobában sem gondolták büntetőnek.

31′ Vécsei hibáját Blazic javítja, Bálint jön egy sörrel Mihának.

24′ Kodro lép ki Uzuni eladott labdája után, szereljük, utána Wingo indul meg, de nem lesz igazi helyzet a kontrából.

11′ GÓÓÓL!!!
Civic tekeri át a hosszúra a labdát, Heister nem tudja kifejelni, Zubkov leveszi, majd elküldi egy lövőcsellel Stopirát a málnásba és a kapuba bombáz, 1-0!

5′ Letámadunk, majd Zubkov lő 17-ről, Kovács magabiztosan fogja.

2′ Egy szöglet után Ryan kerül helyzetbe, de szerelik.

1′ Mi kezdtük a mérkőzést.

17:28 Eldart köszöntötte Orosz Pál:

17:27 Mi zöld-fehérben, a vendégek pirosban játszanak majd.

17:13 A mai kezdőnk: Dibusz – Wingo, Blazic, S. Mmaee, Civic – Vécsei, Laidouni – Zubkov, Marin, Uzuni – R. Mmaee
Cserék: Bogdán, Besic, Botka, Cabraja, Dvali, Kovacevic, Zachariassen, Loncar, Mak, Tokmac, Boli, Szánthó

A mérkőzést élőben nézheted az M4 Sport weboldalán is, ha külföldön vagy a határon túl vagy, ide kattintva találsz segítséget, hogyan cselezheted ki a régiózárat.

Tokmac Nguen

A magyar bajnokság egyik topcsapatáról beszélünk, a Fehérvár ellen eddig minden alkalommal kiélezett és kemény meccset játszottunk. Szerintem most sem lesz másképp. Legutóbb a saját stadionjában győztük le a Fehérvárt, így ellenfelünk biztosan szeretne majd visszavágni azért a vereségért, de mi készen állunk. Az a legfontosabb, hogy a saját játékunkat játsszuk. Fontos, hogy higgadtak maradjunk, hiszen a legtöbb csapat tíz, néhol tizenegy emberrel, mélyen védekezik ellenünk. Ha mindenki 100 százalékos teljesítményt nyújt, akkor nem lehet gond.