Pintér Ádám szerint jól védekezett az MTK.

Nem könnyű erről a meccsről beszélni, 60-65 percen keresztül túl kevés akarással, türelemmel fociztunk, az utolsó 20-25 perc viszont rendben volt. Én sem értem ezt a teljesítményt. Ez nem elég, nem elég a magyar bajnokságban sem. Nevekkel nem lehet nyerni. Csalódottak vagyunk, nehéz időszakban vagyunk, de megoldjuk a gondjainkat. Dibusz Dénes valóban koronavírusos, de jól van. Komplikált helyzetben vagyunk, megértem a szurkolók csalódottságát, füttyét. Csak nevek alapján a magyar bajnokságot sem lehet megnyerni, ahhoz teljesítmény kell. Lehet, hogy van aki szerint ez könnyű menet lesz, de az akkor téved. Erősebben jövünk majd vissza hitem szerint, de sok apró gondot kell megoldani. Ez egy emberi helyzet, talán a motiváció nincs meg, kis részletek hiányoznak, nem akarok senkit sem kritizálni. De megvan az akarat a munkára, ezt megmutattuk a meccs végén. Sok apró gondunk van, az én dolgom, hogy a szezon végén bajnokok legyünk. Talán nem lesz olyan könnyű megszerezni a negyedik címet, mint tavaly, de megnyerjük a bajnokságot. Jogos panasz, hogy nem abban a stílusban játszottunk, mint a meccs utolsó negyedében. Ez a gondunk, túl sok érintéssel, túl lassan játszunk, körülményesen – így az ellenfelek le tudnak minket védekezni. A cserékkel próbáltunk ezen javítani. Még nem tudjuk 90 percen át kontrollálni a meccseket, ebben kell sokat javulni. Remélhetőleg Botka Endre két hét múlva visszatér, Ryan Mmaee sérüléséről most még nem tudok mit mondani. Gavrity a fiatal tehetség, egy ilyen nehéz helyzetben, nagy nyomás alatt nem egyszerű beépíteni őt a csapatba, időre van szükségünk. Idővel bizonyítja majd, hogy kiváló focista. Beszéltem vele a héten, tudja, hogy még idő kell neki.

Peter Stöger

Még nagyon friss az élmény, de nagyon jól védekeztünk egy remek Fradi ellen, helyzetecskékig is eljutottunk. Tudjuk, miben kell még fejlődnünk. Az orvosi stáb nem engedte, hogy Ciki bá’ velünk legyen, én csak egy voltam az edzői stábból. Nem aggódtunk a fáradtság miatt, szóltak volna a játékosok, ha fáradnak. Elindultunk egy pozitív és építő irányba, a támadójátékban van hova fejlődni. Új úton járunk az új stábbal, ezen kell végighaladni.