Megnéztük, hogyan teljesítettek tegnap válogatottjaink és azt is, hogy ma kik kaphatnak lehetőséget.

Civic és Loncar is pályára lépett csereként Bosznia remek strasbourgi döntetlene során Franciaország ellen (1-1). Dzeko góljára Griezmann válaszolt még az első félidőben. A francia Koundét az 51. percben kiállította a játékvezető. Kovacevic nem kapott szerepet.

Civic 40 percet játszott, 46 akciójának 72%-a sikeres volt. 85%-kal passzolt (34/29), mindkét hosszú labdája jó volt, 9 párharcból 3-at nyert, 5 labdát vesztett, 5-öt szerzett, 2 passzt lopott. 1 lövést készített elő egy remek labdaszerzés után (0.17). 1-szer tisztázott.

Loncar 21 percet kapott, 28 akciójának háromnegyede sikeres volt. 21 passzából 19 volt jó (90%), 4 párharcából 1-et nyert meg. 2 labdát vesztett, 1-et szerzett, 1 passzt lopott. Egyszer tisztázott és egyszer szabálytalankodott.

A Szlovénia-Szlovákia találkozót (1-1) Miha Blazic végig pályán volt, míg a másik oldalon Róbert Mak a 64. percben szállt be. Az első félidőben estek itt is a gólok, Bozenik találatára Stojanovic válaszolt.

Blazic végigjátszotta a találkozót, 83 akciójának 80%-a volt sikeres. 85%-kal passzolt (68/58), a tíz rossz passza mind hosszú labda volt (17/7, 41%). 10 párharcból 6-ot nyert meg, 9 labdát vesztett és szerzett, 2 passzt lopott. 2-szer tisztázott.

Mak 32 percet kapott, 24 akciójának 63%-a volt sikeres, 1 lövése volt (0.1). 79%-kal passzolt (14/11), 8 párharcból 2-t nyert meg, egyszer szabálytalankodtak ellene.

Alekszandr Zubkov nem lett nevezve Ukrajna Kazahsztán elleni idegenbeli találkozóra (2-2).