Olimpiai kibeszélő.

Weboldalak: Olimpia.hu, Olympics.com

A Fradi Múzeum portréi az FTC olimpiai bajnokairól ide kattintva olvashatóak.

Az FTC olimpikonjait érinthető programok napi bontásban

Július 23., péntek
13.00: hivatalos megnyitóünnepség

Július 24., szombat
12.00-14.30: úszás, előfutamok: férfi 400 m vegyes (Verrasztó Dávid), női 400 m vegyes (Mihályvári-Farkas Viktória)

Július 25., vasárnap
03.30: úszás, férfi 400 m vegyes, döntő (Verrasztó Dávid)
04.12: úszás, női 400 m vegyes, döntő (Mihályvári-Farkas Viktória)
04.30: vízilabda, férfi A csoport: Magyarország (Vogel Soma, Jansik Szilárd, Mezei Tamás, Varga Dénes, Vámos Márton, Zalánki Gergely) – Görögország (Iannis Fountoulis)
14.30: kézilabda, női csoportmérkőzés: Magyarország (Bíró Blanka, Janurik Kinga, Klujber Katrin, Kovacsics Anikó, Szucsánszki Zita, Kisfaludy Anett, Háfra Noémi, Szöllösi-Zácsik Szandra, Márton Gréta, Schatzl Nadine) – Franciaország

Július 26., hétfő
08.30: vízilabda, női B csoport: Oroszország – Magyarország (Illés Anna, Vályi Vanda)
12.00-14.30: úszás, előfutamok: női 1500 m gyors (Mihályvári-Farkas Viktória)

Július 27., kedd
04.00: kézilabda, női csoportmérkőzés: Brazília – Magyarország
11.20: vízilabda, férfi A csoport: Japán – Magyarország

Július 28., szerda
04.54: úszás, női 1500 m gyors, döntő (Mihályvári-Farkas Viktória)
07.00: vízilabda, női B csoport: Magyarország – Egyesült Államok
12.00-14.30: úszás, előfutamok: női 4×200 m gyorsváltó (Verrasztó Evelyn)

Július 29., csütörtök
03.00: vízilabda, férfi A csoport: Magyarország – Dél-afrikai Köztársaság
05.31: úszás, női 4×200 m gyorsváltó, döntő (Verrasztó Evelyn)
12.30: kézilabda, női csoportmérkőzés: Magyarország – Orosz olimpiai csapat

Július 30., péntek
11.20: vízilabda, női B csoport: Japán – Magyarország

Július 31., szombat
07.00: vízilabda, férfi A csoport: Egyesült Államok – Magyarország
12.30: kézilabda, női csoportmérkőzés: Magyarország – Spanyolország

Augusztus 1., vasárnap
07.00: vízilabda, női B csoport: Magyarország – Kína

Augusztus 2., hétfő
03.00: vízilabda, férfi A csoport: Magyarország – Olaszország
04.00-04.21: kajak-kenu, női K2 500 m, előfutamok (Kozák Danuta-Bodonyi Dóra)
05.45-05.59: kajak-kenu, női K2 500 m, negyeddöntők
09.15: kézilabda, női csoportmérkőzés: Magyarország – Svédország

Augusztus 3., kedd
03.23-03.37: kajak-kenu, női K2 500 m, elődöntők
05.40: kajak-kenu, női K2 500 m, B döntő
05.47: kajak-kenu, női K2 500 m, A döntő
07.00: női vízilabda negyeddöntő (2 mérkőzés)
11.20: női vízilabda negyeddöntő (2 mérkőzés)

Augusztus 4., szerda
02.30: kézilabda, női negyeddöntő
03.19-03.54: kajak-kenu, női K1 500 m, előfutamok (Kozák Danuta)
05.07-05.21: kajak-kenu, női K1 500 m, negyeddöntők
06.15: kézilabda, női negyeddöntő
07.00: vízilabda, férfi negyeddöntő (2 mérkőzés)
10.00: kézilabda, női negyeddöntő
11.20: vízilabda, férfi negyeddöntő (2 mérkőzés)
13.45: kézilabda, női negyeddöntő

Augusztus 5., csütörtök
02.58-03.12: kajak-kenu, női K1 500 m, elődöntők
05.01: kajak-kenu, női K1 500 m, B döntő
05.08: kajak-kenu, női K1 500 m, A döntő
07.00: vízilabda, női 5-8. helyért és női elődöntő
11.20: vízilabda, női 5-8. helyért és női elődöntő

Augusztus 6., péntek
03.15: kajak-kenu, női K4 500 m, előfutamok (Kozák Danuta-Kárász Anna-Bodonyi Dóra-Csipes Tamara)
04.30: birkózás, férfi szabadfogás 65 kg nyolcaddöntő, negyeddöntő (Muszukajev Iszmail)
07.00: vízilabda, férfi 5-8. helyért és férfi elődöntő
10.00: kézilabda, női elődöntő
11.15: birkózás, férfi szabadfogás 65 kg elődöntő
11.20: vízilabda, férfi 5-8. helyért és férfi elődöntő
14.00: kézilabda, női elődöntő

Augusztus 7., szombat
02.30: vízilabda, női helyosztók 5-6. hely, 7-8. hely
03.07: kajak-kenu, női K4 500 m, elődöntő
05.00: kajak-kenu, női K4 500 m, döntő
06.40: vízilabda, női bronzmérkőzés
09.30: vízilabda, női döntő
11.43: birkózás, férfi szabadfogás 65 kg, vigaszág, bronzmérkőzés, döntő

Augusztus 8., vasárnap
02.30: vízilabda, férfi helyosztók 5-6. hely, 7-8. hely
04.00: kézilabda, női bronzmérkőzés
06.40: vízilabda, férfi bronzmérkőzés
08.00: kézilabda, női döntő
09.30: vízilabda, férfi döntő

Fradi.hu