Ötkor kezdünk az idegenbeli bajnokin. Hajrá, Fradi!

Vége, “felforgatott” csapattal is nagyobb erőlködés nélkül hoztuk a három pontot.

94′ Szabadrúgás
Már bőven túl a hosszabbításon – Houri íveli, kirúgás.

93′ Sárga lap
Tokmacnak, mert elrúgta a labdát.

93′ Hazai szabadrúgás
A sorfal hatástalanítja.

92′ Mmaee!
Lesgyanús helyzetben kap labdát Nego, majd Funshót hozza helyzetbe, aki egy csel után lő, Samy blokkolja.

90′ Három perc a ráadás
Eldugtuk a labdát a fehérváriak elől.

88′ Sárga lap
Rus csinál ippont Tokmacon.

86′ Sárga lap
Gera kapja, miután visszaadta a “kölcsönt” Stopirának.

83′ Gól…
Bolla húz el a jobboldalon, egy jó kényszerítő után jól is ad be, amire Nikolic érkezik és közelről beveszi Bogdán kapuját.

79′ Csere: Ruben Pinto helyett Alef a pályán.

78′ Csere: Vécsei váltja Laidounit.

76′ Sárga lap
Stopira kapja, miután felöklelte Gerát.

73′ Hazai szöglet
Szép támadás végén a visszafejelt labdát Petrjak lőné kapura tizennégyről, de Dvali blokkolja. A sarokrúgás nem okoz veszélyt.

70′ Cserék: nálunk Isael, Mak és Zubkov le, Baturina, Gera és Tokmac be, míg a hazaiaknál Zivzivadze le, Houri be.

67′ Bogdán!
Funsho veszi célba a hosszú alsót tizenhétről, Bogdán hatalmasat véd, szöglet. Amiből nem lesz veszély.

66′ Sárga lap
Mak kapja reklamálásért.

63′ Heister újra a pályán.

60′ Hazai szöglet
Petrjak szabadrúgása után a felszabadító fejesünk a kapufa felső-külső éléről pattant ki. A sarokrúgást Stopria fejeli rá, Bogdán könnyedén fogja a középre érkező labdát.

60′ Heistert ápolni kell
Vérzik a tarkóján kicsit.

59′ Sárga lap
Heister kapja a Funsho elleni szabálytalansága után.

57′ Csere: Funsho váltja Dárdait.

54′ GÓÓÓL!!!
Isael forintos labdával ugratja ki Zubkovot, aki egyedül viheti Kovácsra, nem is hibázik Alex, 2-0!

50′ Fehérvári lövés
Nego próbálta kapura tekerni, hazaadásnak jó volt Bogdánnak.

47′ Szöglet
Heister beadását Stopira “mellelte ki” Wingo elől. Simán kifejelik Isael labdáját.

46′ Folytatódik a mérkőzés.

Félidő, mindkét oldalt sok a hiba, eladott labda, ezekből mi tudtunk egyet gólra váltani.

45′ Sárga lap
Ruben Pinto rúgta fel Somaliát.

42′ Sárga lap
Bolla kapja egy “megállító” fault miatt – az elszenvedője ki más lett volna, mint Laidouni.

36′ GÓÓÓL!!!
Hátul passzolgat a Videoton védelem, a második hazaadásra Zubkov ér oda és Kovács lábáról a kapuba pöcköli, 1-0!

30′ Hazai lövés
Botka adja el a labdát a középpályán, ebből indul a Fehérvár, Dárdai a bal lábára cselez, majd lő a rövidre tizenhétről, Bogdán magabiztosan fogja.

24′ Ismét távoli szabadrúgás
Ezúttal Dárdai próbálkozott, de minek… A kirúgás után Zivzivadze szerez labdát, majd tüzel, mellé – Bogdán rajta volt.

23′ Az első félidő első fele alapján a Zubkov – Wingo szél elég jól érzi egymást.

17′ Hazai szöglet
Mak blokkolta Bolla lövését – Petrjak labdáját Stopira fejeli fölé-mellé.

14′ Újabb szabadrúgás
Jó harmincról, Petrjak megpróbálja rálőni, majd’ stadioncsúcs lesz belőle.

13′ Hazai szabadrúgás
Petrjak tekeri be, Wingo fejeli szögletre, de les miatt mi jöhetünk.

7′ Szöglet
Wingo keverte meg Petrjakot, a labdáját Isael sarkazta rá, blokkolták. Isael tekeri be a labdát, tisztáznak a hazaiak.

6′ Hazai szöglet
Heister tisztázott egy beadást. A sarokrúgás nem okoz veszélyt.

3′ Az első helyzet a miénk
A tizenhatoson belül Isael veszi magához a labdát és lő, eléggé mellé ment a hosszún.

1′ Elkezdődött a meccs
A Videoton indítja útjára a labdát.

17:01 Hamarosan kezdődik a mérkőzés
A hazaiak sorfallal tisztelegnek a bajnokcsapat előtt. A fehérváriak piros-kékben, mi zöld-fehérben játszunk ma.

16:23 A mai csapat: Bogdán – Wingo, Botka, Mmaee, Dvali, Heister – Laidouni, Somalia – Zubkov, Isael, Mak
Cserék: Kovács M., Civic, Blazic, Sigér, Vécsei, Gera, Civic, Tokmac, Baturina

A mérkőzést élőben közvetíti az M4 Sport+, amelyet a Médiaklikken keresztül online is követhetsz, ha külföldön vagy a határon túl vagy, ide kattintva találsz segítséget, hogyan cselezheted ki a régiózárat.