Csizmadia Csaba az első félidővel elégedett volt.

Szergej Rebrov

Fontos mérkőzés volt, a Budafoknak nagyon kellettek a pontok a bennmaradás miatt. Az első félidő nehéz volt, nagyon kemény volt a pálya, a másodikban viszont lőttük a gólokat, nőtt az önbizalom. Talán a piros lap után dőlt el a mérkőzés, kontrolláltuk a játékot, jöttek a helyzetek. A félidőben csak azt kértem, hogy továbbra is alakítsuk ki a helyzeteket, csak a támadó mozgásokon próbáltunk javítani, a második félidőt elég agresszíven is kezdtük. Sigér gólja szép volt. Még hat meccsünk van hátra, mennünk kell tovább, minden találkozó ugyanolyan fontos.

Csizmadia Csaba

Tudtuk, hogy egy nagyon kemény mérkőzés vár ránk, ismerve a Ferencvárost. Egy nagyon jó első félidőt produkáltunk, itt is, ott is voltak helyzetek, egész kiegyenlített volt a mérkőzés. Bíztam benne, hogy ezt meg tudjuk ismételni a második félidőben. Kijöttünk ugyanazzal az elánnal, aztán kialakult egy szituáció, amiből jött a tizenegyes, most már mondhatom, hogy szokás szerint. Most már megpróbálom értelmezni a szabályt, mert nálunk mindig így van, az ellenfélnél meg sosincs így. Már nem tudom, mit mondjak a játékosaimnak, hová tegyék a kezüket. Ráadásul sárgát is kapott. A tizenegyes után bíztam abban, hogy még játszunk, egy gólt lehet találni, jött a következő, ilyen kakaskodásnál, hogy mi dobunk bedobást és ebből csinálnak egy ilyen hisztit, kimegy a játékos, visszagurul a pályára és mi kapunk sárga lapot, kiállítást, ezt nem tudom hova tenni. Onnantól kezdve szakmai értéke nem volt a mérkőzésnek. Olyan erőt képvisel a Ferencváros, hogy azonnal büntetett. Amikor tíz emberrel játszol és 2-0 az ellenfélnek, akkor benne van, hogy hitetlenek a játékosok.