Nyolckor kezdünk az Üllői úton. Hajrá, Fradi!

Ferencváros 1-0 Diósgyőri VTK
Gól: Boli

Vége, eggyel közelebb vagyunk a bajnoki címhez. Ennyit érdemes erről a meccsről megjegyezni.

90′ 3 perc a ráadás.

85′ Laidouni kap lapot.

84′ Csere: Sigér – Uzuni.

80′ Henry beadását Boli lövi a kapusba.

78′ GÓÓÓL!!!
Civic ad be a szélről, középen pedig Boli érkezik és védhetetlenül fejel a hosszúba, nagyon szép gól, 1-0!

77′ Dininek kell védenie egy szép támadás végén.

66′ Csere: Karaisvili és Dvali jön Mmaee és Tokmac helyére.

66′ Blazic számít el egy labdát, a vendégek lőhetnek, Dibusz véd, majd estében Wingo tisztáz szögletre.

65′ Remek labdaszerzés után Civic ad be az alapvonalról, elmegy keresztben.

50′ Zubkov játssza magát helyzetbe, jobblábas lövését védi a kapus, Uzuni bepasszolhatná a kipattanót, de mellé megy…

46′ Cseréltünk a szünetben: Civic érkezett Heister helyére.

Szünet, nagyon gyenge félidő volt ez, a 33. percig kapura sem lőttünk…

45′ 1 perc a ráadás.

41′ Egy kisszöglet után pattog veszélyesen a vendégkapu előtt a labda, de helyzet nem lesz belőle.

33′ Az első kapuralövésünk: labdaszerzés után Boli tálalt Toki elé, aki 14-ről lő, a kapus véd.

20′ Toki elesik egy labdában, ebből indul az ellenfél, Sammy szerelése után csak egy hevenyészett lövésig jutnak.

13′ Most Marci labdáját nem tudja kapura tenni Myrto.

9′ Boli kap remek ívelést Blazictól, mellépattan róla a labda…

8′ Marcit felborítják, elmarad a tizenegyes…

7′ Le is kellett hozni, Wingo jött Endi helyére.

6′ A 2 perce Berke szerint szabályosan lerúgott Botkát kell ápolni, nem sokkal Laidouni után…

4′ Ivanovszki borítja fel Mihát, ezzel akasztja meg a saját támadásukat.

1′ Kezdődik!
Mindkét csapat csíkosban, a mieink zöld-fehérben, a vendégek piros-fehérben.

19:59 A mai csapat: Dibusz – Botka, Mmaee, Blazic, Heister – Haratin, Laidouni – Zubkov, Tokmac, Uzuni – Boli
Cserék: Bogdán, Lovrencsics, Civic, Sigér, Mak, Baturina, Gera, Karaisvili, Wingo, Dvali, Isael, Skvarka

18:05 3, 2, 1… Fradi!
A Diósgyőr elleni bajnoki online meccsfüzetét ide kattintva tudod böngészni.