Három győzelem, egy vereség a hétvége mérlege. Egy meccstől eltekintve csapataink letudták az utánpótlás bajnokságok első körét. Az U19, U16, U13 az első helyen áll, az U14 és U12 pontegyenlőséggel van a második helyen. Az U17 hetedik, az U15 hatodik helyen várja a tavaszi fordulókat. Az U19 Vasas-veréséről Kinemugrál számol be.

U19
Ferencváros-Vasas 4-1 (4-0)
G.: Gera Z. (5., 36. – 11-es), Katona (17., 37.), ill. Kiss-Szemán (89.)

Kovács (Őri, 46.) – Juhász, Szücs, Molnár, Szécsi – Fenyvesi, Tölgyes (Benkő, 60.) – Pintér (Czékus, 60.), Katona (Németh, 46.), Vogyicska – Gera (Pajti, 75.)
E.: Borbély Balázs

Már a meccs elején megszereztük a vezetést, Pintér passzolt jobb oldalra Juhásznak, aki azonnal középre adta a labdát, Gera pedig üres kapura nem hibázott, 1-0. Az első kb. 15 percben még eljutott a kapunkig egyszer-kétszer a Vasas, de a második gólunkat követően már momentumuk sem volt. Ekkor Gera lódult meg a félpálya közelében, majd lőtt, a kapus pedig pont Katona elé ütötte ki a hosszúra előtt labdát, aki megduplázta előnyünket. A 36. percben Gerát buktatták a tizenhatoson belül, a büntetőt saját maga értékesítette. A középkezdést követően Pintér szerzett azonnal labdát, Katonának passzolt, aki nagyjából 25 méterről hatalmas gólt ragasztott a léc alá.

Bár a 89. percben fejelt még egy gólt a Vasas, a második félidőben még nagyobb mezőnyfölényben játszottunk, igaz helyzetünk kevesebb adódott.

A meccs embere két góljával és egy gólpasszával Gera, Katonát is lehet dicsérni a duplájáért, a második félidőben Vogyicskának voltak szép megmozdulásai, és bár sok dolga végül nem adódott, a középhátvéd Szücs is jó teljesítményt nyújtott.

Ezzel a győzelmünkkel megnyertük az alapszakaszt, és így 6 pontot viszünk magunkkal az A csoportba.

U17
Ferencváros-MTK 2-1 (1-1)
G.: Lisztes (37. – 11-es), Berényi (78.), ill. Kiss (16.)
P.: Kecskeméti (42., Ferencváros)

Mergl – Szécsi P., Szücs (Ördög, 63.), Kaján (Ulrich, 87.), Berényi, Lisztes (Horváth M., 87.), Nemes (Takács, 44), Kecskeméti, Csabafi, Szabó D., Dragóner
E.: Lucsánszky Tamás

Remek győzelem az ötödik MTK ellen, az első kör után 2 pontra vagyunk a dobogótól a hetedik helyen.

U15
Ferencváros-Honvéd 2-3 (1-1)
G.: Bagi (24.), Varga Z. (83.), ill. Tóth L. (17., 72.), Tóth Gy. (78. – 11-es)

Ulviczki – Bossányi, Ujhelyi, Komáromi, Csánk-Takács (Ádámszki, 55.), Pfeiffer (Lakatos Cs., 70.), Vitályos, Nimsz, Varga Z., Bagi, Miskolczi (Ignácz, 55.)
E.: Gulyás Gábor

Sajnos az éllovas Honvéd túl nagy falat volt, így a csapat maradt a 9. helyen.

U13 Közép-Nyugat
Dorog-Ferencváros 0-9 (0-3)
G.: Gólik (6., 19., 38., 59.), Bácsovics (13.), Gyenes (33., 46.), Bokros (37.) Abaházi (40.)

Gulyka – Pesti, Babos, Takács, Gólik, Bácsovics, Bokros, Petró, Vágvölgyi, Pacsó, Garai. Cs.: Tarjáni (k), Gyenes, Abaházi, Hunya, Vass Gy.
E.: Ódor Zoltán

A csapat simán hozta a Tokodon rendezett meccset, már csak egy találkozót kell pótolniuk: a srácok szerdán Szentendrén játsszák le az első kör utolsó meccsét.