A Ferencvárossal háromszor bajnoki címet és háromszor kupát nyert labdarúgó 6 év és 75 gól után távozik a Ferencvárostól. Köszönünk mindent!

Varga Roland személyében nemcsak egy játékos, hanem egy remek ember, a szurkolók egyik nagy kedvence is távozik az Üllői útról. Csapatunk színeiben összesen 225 alkalommal lépett pályára, melyeken 75-ször talált az ellenfelek kapujába. A Ferencvárossal három bajnoki címet és három Magyar Kupa-győzelmet ünnepelhetett, győztes gólt szerzett az Európa Ligában és megannyi remek megmozdulással, csellel, emberi gesztussal nyerte el szurkolóink szimpátiáját. Emlékezetes volt, amikor egy derbigyőzelem után odaadta a mezt az érte rajongó fiataloknak, de rendkívül közvetlen volt drukkereinkkel a számtalan dedikálás során, részt vett több Fradi Suli-programon, kirekesztés ellenes kampányban, ahol mind-mind bizonyította, hogy nemcsak a pályán, de a pályán kívül is lehet rá számítani. Egy labdarúgót pedig ez tesz igazi példaképpé.

Mindent köszönünk Roli, sok sikert kívánunk pályafutásod következő szakaszához!

(bővebben: fradi.hu)