Fél nyolckor kezdünk a Hungária körúton. Hajrá, Fradi!

Honvéd 0-1 Ferencváros
Gól: Heister

Vége, egy szép gól, három pont, (de) más semmi.

90′ 4 perc a ráadás.

88′ Baturina érkezik Isael helyére és Dvali váltja Blazicot.

81′ Végre egy veszélyes támadás, Mak és Lovrencsics egy szögletet harcolt ki végül.

77′ Vécsei hibája után Balogh kerül lövőhelyzetbe, mellé.

74′ Tokmac és Boli megy le, Skvarka és Mak jön be.

63′ Haratin helyére Vécsei érkezik, Igor kapott egy medvepuszit korábban.

61′ Somalia hibája után Ugrai kerül nagy helyzetbe, Dibusz szögletre ment.

47′ Uzuni szabadrúgás, mellé.

46′ Folytatódik a találkozó.

Szünet, igazi helyzetek nélkül, de mégis megérdemelten vezetünk, az utolsó passzokba rendre hiba csúszik.

31′ Gazdag fejel fölé Ugrai beadása után.

27′ GÓÓÓL!!!
A sarokrúgást fejjel próbálják tisztázni, a labdára Marcel érkezik és tizenhétről a hosszú felsőbe bombáz, óriási gól! 1-0!

26′ Blazic és Boli is megpróbálta egy szöglet után a kapuba kotorni a labdát, újabb szögletek jönnek utána.

14′ Gazdag ugratja ki Ugrait, akinek lövését Kovacevic blokkolja.

5′ Blazic és Dibusz összjátéka megint rossz, így Ugrai alakíthatott volna ki komoly lehetőséget, szerencsére Miha javított végül.

4′ Uzuni iramodik meg, földre viszik, szabadrúgás, Tujvel védi a sértett lövését. Nem sokkal később Tokmac kerül helyzetecskébe, oldalháló.

1′ Mi kezdtük a meccset.

19:28 A hazaiak piros-feketében, mi zöld-fehér csíkosban játszunk majd.

19:15 A mai csapat: Dibusz – Lovrencsics, Blazic, Kovacevic, Heister – Haratin, Somalia – Uzuni, Isael, Tokmac – Boli
Cserék: Szécsi, Csontos, Dvali, Vécsei, Sigér, Mak, Skvarka, Baturina, Varga