Háromnegyed háromkor kezdünk az NBIII-as vendéglátónk otthonában. Hajrá, Fradi!

Bicskei TC 0-5 Ferencváros
Gólok: Baturina 3, Boli, Skvarka

Vége, a Bicske jól megszervezte a védekezését, emiatt a támadásokra nem igazán maradt már ereje, a második félidőben pedig bedaráltuk őket.

91′ GÓÓÓL!!!
Skvarka „isaelezett” egyet, szabadrúgása érintés nélkül jut el a hosszú alsóba.

90′ Kettő perc a ráadás.

87′ Szöglettel jöhetünk
A lövésünkbe beleértek, így Szűcs öklözte ki. A labdát Skvarka tekerte be, felszabadítottak a hazaiak.

83′ Szép támadás
Remek akciót vittek végig a fiatalok, amelynek a végén Ramadan tette ki a szélre Szabónak, a beadásra Katona robbant, de közelről nem tudott a kapuba fejelni.

82′ Hazai csere
Dragan Vukmir is ellövi utolsó lehetőségét.

81′ Szergej Rebrovot élteti az „utcán sétáló tömeg”.

77′ Újabb cseréket hajt végre Rebrov:
Baturina és Isael le, Ramadan és Szabó Levente be.

77′ Isael
Egy jól letett labdával játékmesterünk lő stadioncsúcsot.

74′ Cserélünk: Heistert Leandro, Bolit pedig Mazzonetto Alessio váltja.

73′ Baturina…
Majdnem ott volt Rokó negyedik gólja: Boli vitte le az alapvonalig a labdát, majd belöbbölte, Baturina az ötösről fejelt mellé.

72′ GÓÓÓL!!!
Baturina-tripla, nem tudtak felszabadítani a bicskeiek, Isael kevergetett, majd Heister lőtt, Szűcs védett, a kipattanót pedig Rokó tette a hálóba, 4-0!

69′ Újabb hazai cserék
Ismét kettőt változtat Vukmir.

68′ Cserélünk: Tokmac le, Katona be.

65′ GÓÓÓL!!!
Heister kínálja meg Szűcsöt egy távoli bombával, a kapus csak kiütni tudja, a labdára Boli csap le és a kapuba gurítja, 3-0!

64′ Szécsi!
Egy kontra során távolról lőtt Farkas, a pattogó labdát kapusunk szögletre tolta. A sarokrúgás után újabb helyzet, Szécsi nem tudta fogni a labdát, de kirúgásra csorgott végül a labda.

62′ Hazai szöglet
Kifejeljük.

60′ Csere a Bicskénél
Kettőt változtat Dragan Vukmir, a házigólkirály Varga is beáll.

59′ GÓÓÓL!!!
Tokmac emeli be a védők mögé a labdát, amire Baturina érkezik és szépen emeli át kapásból Szűcsöt, 2-0!

53′ Boli
Isael labdája után kerül ziccerbe Franck, de nem tudja értékesíteni a helyzetet, Szűcs nagyot véd lábbal.

50′ Boli
Heister beadása után Franck fejel, eléggé mellé.

47′ Hazai támadás
Erősen lőtték be a büntetőterületen belülre a labdát a bicskeiek, Frimpong tisztáz a veszélyes helyzetben.

46′ Folytatódik a mérkőzés, csere nem volt.

Félidő, komoly helyzeteink nem igazán akadtak, meddő a mezőnyfölényünk, de így is kettővel mehetnénk, ha nem hagyjuk ki a büntetőt.

42′ Somalia!
Tizenhétről küldi rá, a hosszú alsó mellé.

41′ Többször is szabadrúgáshoz jutottunk
De a labdáink nem okoztak veszélyt egyszer sem.

37′ Rázendítenek a „kutyát sétáltató” Bicskeiek. Rákontráznak a jelenlévő fradisták is.

34′ Sárga lap
Pekowski kapja, miután felrúgta Heistert.

34′ Isael!
Éles szögből lő, Szűcs szépen véd.

32′ Skvarka áll a labda mögé
És kihagyja…

32′ Tizenegyes
Boli volt harcos, benntarja a labdát, amire Heister csap le rá, Radóval ütközik.

29′ Skvarkát rúgták fel
Húszról jöhetünk szabaddal. Vécsei küldi rá, kipattan, Heister dupláz, felszabadítanak.

27′ Távolról emeli rá a Bicske
Szécsi biztos, ami biztos alapon kitolja a léc alól szögletre, amit el is tudnak fejelni a hazaiak, de csak kirúgásra.

17′ GÓÓÓL!!!
Isael szöglete után szerencsésen kerül a labda Baturina elé, aki közelről könnyedén a kapuba lövi azt, 1-0.

16′ Most Baturinát faultolták
Skvarka és Isael a labda mögött. Utóbbi lövi, megpattan, szöglet. Ez is Isaelé.

12′ Ismét Boli harcolt ki szabadrúgást
Skvarka emelte be a tizenhatoson belülre, de nem érkezett rá senki, kirúgás.

Azért vannak érdeklődők, hiába a zártkapu, a kerítésen túl azért összeverődtek páran, hogy megnézzék a mai meccset.

2′ Jó helyről kapunk szabadrúgást
Bolit tarolták le, Isael lövi, szöglet. Ismét Isael a labda mögött, a hazaiak bedobásra csúsztatják.

A játékvezetők: Oláh Gábor fúj, a tartalék Bodzay Áron. Határbírók: Horváth Zoltán és Kovács Gábor.

1′ Elkezdődött a mérkőzés, mi zöld-fehér, a bicskeiek sárga-kék csíkos mezben.

14:44 Jönnek a csapatok, Somalia a Fradi kapitánya.

14:30 Amíg nem kapcsol oda az M4 Sport, addig itt nézheted a meccset: Bicske vs. Fradi @ m4sport.hu (BF1!)

14:26 Nem csak Vukmir régi ismerősünk a Bicske kispadján: a Fradi korábbi kapusa és kapusedzője, Józsa Miklós is ott ül.

14:25 A mai csapatunk: Szécsi – Somalia, Frimpong, Csontos, Heister – Isael, Vécsei, Svkarka, Tokmac – Boli, Baturina
Cserék: Őri, Ramadan, Leandro, Mazzonetto A., Szabó R., Katona, Szabó L.