Egykor kezdünk a megye kettes vendéglátónk otthonában. Hajrá, Fradi!

Ráckeve VAFC 1-6 Ferencváros
Gólok: Baturina 2, Katona, Skvarka, Varga, Zubkov

Vége, egy remek focidélutánon vagyunk túl, a nézők és Knézy Jenő is remekül érezte magát, mi pedig reméljük, hogy senki nem kapja el ma a csapatból a koronavírust.

89′ Zubkov átérzi a meccs hangulatát, egy gyatra szabad után mosolyogva meghajol a hazai közönség előtt.

87′ Gól…
Megvan a becsületgólja a Ráckevének, Markovity veri meg Csonkát, így ziccerbe kerül, s kilövi a hosszút, 6-1. Nagy az öröm, meg is érdemelte a szimpatikus csapat.

82′ GÓÓÓL!!!
Roko beadását teszi be 7-ről Skvarka a kapuba, 6-0.

81′ GÓÓÓL!!!
Skvarka indítása Vargát találja meg, aki 16-ról könnyedén betalál, 5-0.

78′ Baturina lép ki, de a a lövését kiüti Zelei. A szögletet Molnár fejeli mellé.

67′ Hazai kontra, Csontos mellől mellé lőnek.

65′ Roko 15 méteres lövését szépen védi a kapus, majdnem bele is sérült, kicsit fogja a derekát.

64′ Csere: Katona helyett Molnár Tamás a pályán.

56′ GÓÓÓL!!!
Varga az alapvonalról ad be egy szabadot laposan, Zubkov pedig kilövi a rövid alsót, 4-0!

52′ GÓÓÓL!!!
Heister megy el a szélen, a beadását közelről fejeli be Baturina, Roko-dupla, 3-0!

51′ Szép támadás, a végén Heister ad be pontatlanul.

47′ Skvarka lövi jól keresztbe a labdát, Zubkov nem ér oda a hosszún.

46′ Folytatódik a meccs, Baturina elől szerelnek szögletre egyből.

45+1′ Még egy Baturina lövés és vége az első félidőnek.

45′ Katona beadásába beleér a kapus, Baturina így nem tudja a labdát kapura tenni.

36′ Kenesei lő egy szabadot Bogdán kezébe.

24′ GÓÓÓL!!!
Baturina készíti le Katonának, aki a tizenhatoson belülről szépen a kapuba lő, 2-0!

24′ Egészségügyi-szünet.

20′ Katona lő fölé.

19′ Varga szabadrúgást ível be, Zubkov fejeli rá, a kapus kiüti.

17′ GÓÓÓL!!!
Varga tálal az ajtó-ablak helyzetben lévő Baturina elé, a fiatal horvát közelről bepasszolja a labdát a kapuba, 1-0.

13′ Baturina csúsztat mellé.

12′ Zubkov lő a blokkba, ez is szöglet.

12′ Varga lövése pattan szögletre.

8′ Skvarka 16 méterről lő keresztben el a kapu előtt.

7′ Laidouni a középhátvéd Csontos mellett.

1′ Elkezdődött a meccs.

12:57 Varga Roli a csapatkapitány.

12:57 Vonulnak ki a csapatok, a mieink csíkosban, a hazaiak pirosba játszanak.

12:45 A hazai kemény mag, a Keve Ultras „Szervusztok! Szervusztok!” rigmussal üdvözli a fradistákat, nem csoda, hiszen köztük is rengeteg a Fradi-mezes.

12:42 A mai csapat: Bogdán – Csontos, Vécsei, Heister – Csonka, Skvarka, Katona – Varga, Laidouni, Zubkov – Baturina

Cserék: Szécsi, Mazzonetto A., Molnár T., Szabó L.