Negyed hétkor kezdünk a Hungária körúton. Hajrá, Fradi!

MTK 1-1 Ferencváros
Gól: Tokmac

Vége, hát ez nem volt az igazi, Solymosi még egy lapot adott Blazicnak.

90+2′ Schön 18 méteres lövése Dinié.

90′ Három perc a ráadás.

89′ Uzuni ugratja ki Vargát, aki a kapusba passzol, a kipattanót Tokmac a sarok mellé gurítja. Meccslabda volt.

88′ Tokmac ugratja ki Vargát, aki a középen érkező több társa mögé passzol…

84′ Uzuni labdaszerzése után Tokmac játszik Boli elé, aki nem talál utat a kapu felé, ez a mai nem az ő meccse.

79′ Haratin helyére Somalia áll be.

78′ Most Varga fejel a hazai kapus kezébe. Rebrov az előbb nagyon ingerülten magyarázott a Blazic – Dvali párosnak.

75′ Varga szöglete után Dvali fejel hazai kapus kezébe.

73′ Csere: Isaelt Varga Roli váltja.

59′ GÓÓÓL!!!
Civic fűzi be a védőjét, majd Tokmachoz játszik, ő is átveri az őrzőjét és gyönyörűen lövi ki a hosszú alsót, 1-1!

57′ Boli veszi át hosszan Tokmac labdáját, igaz picit mögé érkezett.

55′ Civic beadását Uzuni lekészíti Isaelnek, aki a blokkba lő jó helyzetből.

49′ Döbbenetes helyzetet teremtettünk a hazaiaknak, Botka adja oda Schönnek a labdát, aki egyedül vezethette Dibuszra, Dénes nagy bravúrt mutatott be.

46′ Elkezdődött a második félidő.

46′ Cserélünk: Laidounit Uzuni váltja.

Szünet, gyengén játszunk, rengeteg hibával, sajnos azt kell mondanunk, hogy megérdemelten vezetnek a kék-fehérek.

45+1′ Tokmac indul meg, majd lő, a kapus szögletre tolja.

44′ Schön kerül helyzetbe, lövését Dibusz védi, a kipattanót Gera teszi – nagy szerencsénkre – mellé.

39′ Civic beadását húzza le a kapus.

32′ Gól…
A bal oldalon ugrik ki az MTK egyik játékosa Blazic mellett, a beadását pedig Gera tolja a kapuba, 1-0.

32′ Isael labdáját Mijatovity szedi le Boli lábáról.

31′ Civic alszik el, Balázs Benjamin kerül ziccerbe, de a lövése keresztben elmegy.

28′ Tokmac megy el, majd Boli elé tálal, aki elszórakozza a nagy lehetőséget.

26′ Isael ma Abel Xaviert nem csak a fizimiskájával idézi, hanem a rengeteg technikai hibájával is.

15′ Herrera lő kapufát a tizenhatos sarkáról.

12′ A szöglet után egy távoli lövést kitol Dibusz, az ismétlést is védeni tudja.

11′ Nagy hazai helyzet is volt már, Gera másodjára sikeresen ad be, szögletre tisztázunk végül.

8′ Cseke rúgja fel Sigért, akit ápolni kell.

5′ Óriási helyzetet hagytunk ki, Tokmac húzta meg az alapvonal felé, majd középre adott, Sigér elé került a labdája, aki a kapusba bombázott.

2′ Tokmac enged el egy labdát, amit épphogy tisztázni tudtak Boli elől.

1′ Elkezdődött a mérkőzés.

18:11 A mieink az új idegenbeli mezben, a hazaiak az örökrangadóra készült szerelésükben játszanak.
1

18:05 Lovrencsics Gergő a pálya mellett beszélget az M4 riporterével és Kárpáti Róberttel.

18:03 A mai csapat: Dibusz – Botka, Blazic, Dvali, Civic – Sigér, Haratin, Laidouni – Isael, Boli, Tokmac

Cserék: Bogdán, Somalia, Frimpong, Heister, Uzuni, Skvarka, Varga