Kilenc után öt perccel kezdünk a Hungária körúton. Hajrá, Fradi!

Honvéd 0-2 Ferencváros
Gól: Blazic, Skvarka

23:11 Vége, BAJNOKCSAPAT!!!

90′ Már szól a BAJNOKCSAPAT! Három perc a ráadás.

88′ Egy távoli lövés megy el Gróf kapuja mellett.

82′ Heister beadását Boli tenné kapura, Batik szerel szögletre.

79′ Sigér harcolt ki egy szabadot, 23 méterre Tujvel kapujától. Skvarka az égbe lőtte.

78′ Újabb cserék: Haratin és Lovrencsics áll be Civic és Vécsei helyére.

69′ Cserélünk: Blazic, Csonka és Zubkov megy le, Sigér, Frimpong és Isael áll be.

69′ Veszélyes, 18 méteres szabaddal jöhetnek a hazaiak, Blazic hibája után, de fölé lövi Ugrai.

65′ Hármat cserélnek a hazaiak, Amadou is beáll.

61′ Ugrai keveredik helyzetbe, lövése kipattant Grófról, ez volt az első pillanata a hazaiaknak a második félidőben.

58′ Zubkov remekül ugratja ki Skvarkát, aki lábujjheggyel még eléri a labdát, de így sem tudja elpasszolni Tujvel mellet azt.

53′ GÓÓÓL!!!
Heister beadását Zubkov fejjel készíti le Skvarkának, aki könnyedén lövi ki a rövidet, Tujvel mozdulni sem tudott a labdára, 2-0!

49′ GÓÓÓL!!!
Skvarka remek szögletét Boli csúsztatja meg a röviden, a hosszún pedig Blazic érkezik és vetődve fejeli a hálóba, 1-0!

47′ Zubkov kerül helyzetbe Botka remek kiugratása után, az ukrán az ötös sarkáról a hosszú felső mellett csavarja el, ziccer volt…

46′ Folytatódik a mérkőzés.

Félidő, a hivatalos nézőszám: 876.

Még Zubkov lő a végén, a második sorunk gond nélkül tartja nullán a hazaiakat, igaz, eddig mi sem okozunk semmi gondot Batikéknak. A meccsbe minimális, de tényleg minimális izgalmat csak a pontrúgások hoznak.

45′ 1 perc a ráadás.

43′ Vécsei tálal remekül Heister elé, aki balkötőben valamiért visszapasszol, így oda a lehetőség…

36′ Uzoma beadását tisztázzuk szögletre.

32′ Egy szabadrúgás utáni beívelés kerül hátra Civichez, aki 30-ról bombáz a hosszú felső mellé.

17′ Zubkov lő gyengén mellé „Isael-szögből”.

12′ Csendesen folydogál a mérkőzés, nálunk van inkább a labda.

7′ Skvarka került majdnem helyzetbe.

1′ Elkezdődött a meccs.

Szergej Rebrov mérkőzés előtti nyilatkozata:

20:15 A mai csapat: Gróf – Botka, Blazic, Otigba, Civic – Csonka, Vécsei – Zubkov, Skvarka, Heister – Boli
Cserék: Dibusz, Frimpong, Lovrencsics, Csontos, Sigér, Haratin, Isael, Tokmac, Szignyevics