Kilenc után öt perccel kezdünk az Üllői úton. Hajrá, Fradi!

Ferencváros 3-0 Diósgyőr
Gólok: Boli, Botka, Zubkov

Vége! A második félidőben remek helyzetkihasználással, nagyon simán hoztuk a meccset, újabb nagy lépés a bajnoki cím felé!

90′ 3 perc a ráadás

84′ GÓÓÓL!!!
Skvarka a rövid sarokra tekeri a szögletet, Botka érkezik remekül és a hálóba csúsztatja a labdát, 3-0!

82′ Tokmac ugrik ki, de Danilovity tisztáz előle.

78′ Csere: Tokmac és Frimpong jön be, Sigér és Zubkov megy le.

76′ Szignyenvics remekül szökteti Zubkovot, aki most nem lő olyan jól, mint a félidő elején, a kapus könnyen fogja.

74′ Sigér 22 méteres lövéséért Danilovity kell nyújtóznia.

72′ Jön a szokásos Skvarka – Szignyevics kettős, Isael és Boli helyére állnak be, közben leszakadt az ég.

69′ Ivanovszkihoz került a labda Kenny hibája után, de az éles szögből leadott lövést Dibusz szögletre tisztázza.

62′ Csere: Haratin helyére Vécsei érkezik.

61′ Hatalmas helyzet, Isael tálal Otigba fejére, aki mellé bólint. De les is volt.

59′ Újabb beadás, a hosszú kapufánál Franck elől tisztáznak.

57′ Lovrencsics és Zubkov szépen játszik össze, Geri jól is centerez, azonban Isael nem tudja átvenni a labdát.

54′ GÓÓÓL!!!
Sigér szerez labdát, majd Zubkovhoz játszik, aki egy befelé csel után a tizenhatos sarkától óriási gólt lő a hosszúba, 2-0!

53′ GÓÓÓL!!!
Civic eltöri a labdát, de az így Boli elé pattan, aki hat-hét méterről bepasszolja, miközben a miskolciak lest reklamálnak.

51′ Egy Isael szöglet után Civic szabadít fel.

46′ Folytatódik a meccs. Csere nincs.

Félidő, sok helyzetet alakítottunk ki, de az ellenfél is, igaz, a vendégkapusnak sokkal több dolga van. A hivatalos nézőszám: 2725.

45′ 1 perc a ráadás.

42′ Most vendégziccer, Hasani beadása után Polgár kerül helyzetbe, de nem találja el jól a labdát.

40′ Isael egy csel után bead, a hosszún Zubkov, aki a hosszú kapufa mellé teker.

36′ Vendégkontra végén Kiss lő mellé 17-ről.

30′ Botka kap lapot, a semmire.

29′ Civic beadása után Danilovity szedi le Boli elől a labdát.

25′ Most Boli ugratja ki Zubkovot, aki visszatenné a labdát, de az egyik védő szögletre tisztáz.

22′ A meccs legnagyobb helyzete maradt ki. Lovrencsics ugratta ki Zubkovot, aki szépen tálalt Boli elé, Franck 5 méterről fejel, a kapus fejét találta telibe.

19′ Boli labdát veszít a tizenhatos előterében, Ivanovszki kerül lövőhelyzetbe, a labdája a blokkról szögletre pattant.

17′ Isael lő Boli passza után, veszélytelen.

11′ Újabb ziccer, Lovrencsics ad be tanárian, Boli remekül ékezik, majd elpörgeti a kapus és a kapu mellett is.

10′ Zubkov szerez labdát, majd futja le az emberét és egy csel után lő, sajnos mellé. Boli teljesen szabadon volt…

8′ Gyönyörű támadás, Isael és Szomi játszik össze, az utóbbi néhány csel után Bolihoz passzol, aki szépen lefordul az emberéről és 12-ről lő, a kilépő kapusba, a kipattanót Isael fölé bombázza.

6′ Egy vendégszöglet után Kiss lőhet, Botka blokkol és tisztáz.

3′ Újabb hatalmas vendégziccer, egy jobboldali beadás után Kiss lőhet szabadon, az égbe küldi a labdát.

2′ Ivanovszki lő mellé.

1′ Elkezdődött a meccs!

20:54

20:53 A mai csapat: Dibusz – Lovrencsics, Otigba, Botka, Civic – Sigér, Haratin, Somalia – Zubkov, Boli, Isael

Cserék: Gróf, Frimpong, Heister, Leandro, Vécsei, Skvarka, Tokmac, Ramadan, Szignyevics