Fél nyolckor kezdünk az Üllői úton. Hajrá, Fradi!

Ferencváros 2-0 Debreceni VSC
Gólok: Boli, öngól

Vége, feledhető játékkal, de magabiztosan nyertünk a múlt heti kisiklás után. Három ponttal közelebb a 31-hez.

90+2′ Vécsei lő fölé 18-ról.

90′ Három perc a ráadás.

90′ A mai meccs legjobbja a fantasztikusan szurkoló Fradi-tábor, ez nem is kétség.

88′ Csere: Tokmac helyén Vécsei folytatja.

86′ Szignyevics harcol meg egy labdáért, a labdája a hosszún Civicé, akinek a beadását a debreceni kapus nem tudja megfogni, így Varga majdnem bepiszkálja, de végül a hálóőrnél köt ki a játékszer.

83′ Bolit Szignyevics váltja.

75′ Varga Kevin lövését öleli magához Dibusz.

74′ Lovrencsics remek beadása után Varga ziccerben lehetne, de sajnos csúnyán lyukat rúg.

72′ Csere: Isael le, Varga be.

67′ Haratin és Sigér kavargat a jobbszélen, Isaellel játszanának össze, de a brazilt szerelik.

66′ Bódi buktatja Civicet, Pintér előnyszabályt ítél, mert Boli megindul a balszélen. Aztán mikor betörne a tizenhatosra, visszafújja… Két DVSC játékos is sárgát kap utána.

64′ Sigér labdaszerzés után remekül ugratja ki a jobbszélt, a beadás is veszélyes, de tisztáznak a vendégek.

58′ Bódi beadása után a hosszún Mihának kell tisztáznia.

55′ Garbát hagyjuk forgolódni, aki 13-ról keresztben mellé lő.

54′ Sigér passza után Isael tűzi rá 19-ről, fölé.

46′ Senkit nem meglepő módon nincs csere.

Szünet, simán, megérdemelten vezetünk, de a támadásaink sokszor pontatlanok. A hivatalos nézőszám: 8579. Megtette hatását a víruspánik.

45′ Kettő perc a ráadás.

45′ Dibusz Ferenczi lövését üti ki, a szöglet utáni kontránknál Csörsz tarolja le Bolit, csak sárga.

42′ Civic szerel vendégziccerben.

31′ GÓÓÓL!!!
Kontrázunk, amelynek végén Zubkov passzol Bolihoz, Franck pedig kapásból ballal a hosszú alsóba lő, 2-0!

30′ Egy vendégszöglet után szerencsére a kapufa mellett megy ki a labda, majd Blazicnak kell parádésan szerelnie emberét. Ezek a percek a debrecenieké.

19′ Agresszívan játszunk, sokat próbálkozunk, de az utolsó passzokba rendre hiba csúszik.

15′ Haratin hátrapasszol, szórványos fütty, Rebrov megtapsolja.

12′ Civicet kell ápolni, a fejét találták el.

4′ GÓÓÓL!!!
Civic beadását Kinyik remek mozdulattal teszi a saját kapujába, 1-0!

4′ Lovrencsics indítja Zubkovot, aki egy visszacsel után beadásként a vendégkapus kezébe passzol.

1′ Elkezdődött a meccs.

19:28 A kezdés előtt Göröcs Titire, Csukás Istvánra, valamint Székely Évára emlékeztünk.

19:25 A mai csapat: Dibusz – Lovrencsics, Blazic, Frimpong, Civic – Haratin, Sigér – Zubkov, Isael, Tokmac – Boli
Cserék: Gróf, Leó, Vécsei, Botka, Varga, Lodico, Szignyevics

19:20 A kulisszák mögött: