A szakosztály sportolói tíz érmet szereztek, köztük több aranyat is, a fedettpályáss OB-n.

Budapesten rendezték Magyarország Fedettpályás Atlétikai Bajnokságát, amelyen a Ferencváros sportolói is indultak.

A szombati napon kiemelkedő eredményt ért el Galambos Tibor, aki megnyerte a férfi hármasugrás versenyét. Ugyanitt Prekli Zoltán is odaért a dobogóra, ő harmadik lett.

Ugyancsak bronzérmet szerzett a Fradinak Máté Tamás – aki férfi 60 méteren -, valamint Csóti Jusztina, aki női 60 méteren lett harmadik.

Vasárnap még fantasztikusabb napot zártak az FTC atlétái. Női és férfi 200 méteren szakosztályunk új igazolásai, Csóti Jusztina és Máté Tamás egyéni csúccsal aranyérmes lett, míg férfi távolugrásban Szabó László megvédte bajnoki címét, csak úgy, mint a 4×400 méteres Szabó László, Tarlukács Ádám, Varga Lőrinc Mihály, Kazi Tamás összeállítású férfi váltónk is.

Férfi 800 méteren Kazi Tamás óriási egyéni csúcsot, 1:47.48-at futott, amellyel ezüstérmes lett, míg a szombaton hármasugrásban aranyérmes, ezzel fedett pályán és szabadtéren már 20-szoros magyar bajnok Galambos Tibor távolugrásban idei legjobbjával a dobogó legalsó fokára állhatott fel.

Teljes eredménysor: szombat, vasárnap.