Fél nyolckor kezdünk az Üllői úton. Hajrá, Fradi!

Ferencváros 1-0 Videoton
Gól: Zubkov

Vége, megnyertük a mérkőzést, teljesen megérdemelten, ismét hat pont az előnyünk, miközben két meccses „mínuszban” vagyunk.

90+4′ Szöglet a vendégeknél, Kovácsik is felmegy, Dibuszt a földre viszik, közben fölé is fejelik. Alighanem ez volt az utolsó mozzanat, tömegjelenet is kialakul.

90+2′ Futács rúgja le Frimpongot, sárga lap ez is.

90′ Négy perc a ráadás.

90′ Isael szerez labdát, majd kiugratja Zubkovot, a gólszerzőnk lövése veszélytelen most.

88′ A szögletet Otigba elől tisztázzák.

88′ Isael áll a labda mögé, Kovácsik kapufára tolja, onnan szögletre megy.

87′ Sigért buktatják, de előnyszabály, Varga indul meg, lerántják, büntető. Elek pedig második sárga után piros lapot kap.

86′ Boli le, Frimpong be.

84′ Petrjakot Futács váltja, még egyszer jön a füleknek most kedves füttykoncert.

81′ Lovrencsics kisebb sérülés miatt lejön, a helyére Botka áll be.

78′ Varga Roli váltja Tokmacot.

65′ Civic lép ki balkötőben, nagy erejű beadása elmegy keresztben, ez is szép volt.

64′ Zubkov – Isael – Tokmac – Boli a labda útja, gyönyörű, de sajnos a végén a lövés Kovácsiké.

52′ GÓÓÓL!!!
Isael indítja Tokmacot, aki betör az alapvonalon, majd centerez, talán bele is érnek, a hosszún Zubkov érkezik a labdára és a kapuba vágja, 1-0!

51′ Civic lő mellé egy szöglet után.

48′ Petrjak ahányszor lefekszik, szabadot kap a MOL. Most 20-ról, jobbról jöhetnek, Dibusz kezébe fejelnek.

46′ Folytatódik a mérkőzés.

Félidő: jobbak vagyunk, ennek pedig meg kell legyen az eredménye! A hivatalos nézőszám: 15271.

42′ Lovrencsics játszik Isaelhez, aki centerez, Boli pedig eltűnik…

40′ Isael 30-ról tréfálja meg majdnem Kovácsikot, a kipattanót Boli csak fölé tudja pöckölni.

39′ Tokmac cselez, majd lő, blokkolják, Isael ismétel, ezt is hatástalanítják.

37′ Otigba is besárgul.

33′ Bolit buktatja Musliu 17 méterre a kaputól, szabadrúgás és sárga lap a fehérvárinak. Isael középre helyezi a lövést, pont Kovácsik kezébe.

32′ Fantasztikus összjáték végén Zubkov lövés helyett passzol, hatalmas ziccer lehetett volna…

28′ Boli kap sárga lapot.

23′ Isael szögletét Zubkov visszafejeli a kapu elé, Civic elé tisztáznak, aki majdnem bedobást lő.

22′ Hangya borítja fel Tokmacot, nincs tizenegyes. Hogy az volt-e, azt innen nem láttuk.

20′ Tokmac ugrik ki a jobboldalt, a tizenhatoson belülről lő, kapufa…

18′ Isael szögletét Lovrencsics elé tisztázzák, Geri lövése erőtlenre sikerült.

16′ Otigba megy el a balszélen, beadása veszélyes, de elmegy a kapu előtt.

15′ Sigér remek labdát ad Tokmacnak, aki egy csellel megveri emberét, majd a tizenhatos vonaláról lő, Kovácsiké.

12′ Petrjak színészkedik, Civic kap sárga lapot érte.

4′ Isael ugratja ki Tokmacot, aki pontatlanul centerez, így nem jut el Zubkovig a labda.

2′ Petrjak füttyözön közepette lő 17-ről, Dibusz könnyedén szedi fel.

1′ Elkezdődött a rangadó.

19:29 A Nagyvárad tér felé támadunk, Petrjak az oldalszektorból már megkapta az első üdvözleteket.

19:27 Vonulnak ki a csapatok, a mieink zöld-fehérben, a vendégek kék-pirosban.

2

18:41 Pillanatkép a kezdés előtt egy órával:
1

18:40 A vendégeknél Nikolics a kispadon kezd.

18:39 A mai csapat: Dibusz – Lovrencsics, Blazic, Otigba, Civic – Haratin, Sigér – Zubkov, Isael, Tokmac- Boli

Cserék: Gróf, Frimpong, Botka, Vécsei, Varga, Lodico, Szignyevics