Hatkor kezdünk az Üllői úton. Hajrá, Fradi!

Ferencváros 1-0 Diósgyőr
Gól: Szignyevics

Vége: rengeteget dolgozva, nagyon koncentráltan megvertük a DVTK-t, annak ellenére, hogy 93 percet emberhátrányban játszottunk, az utolsó 10 percben sokan már lépni sem tudtak, ekkor egy veszélyes helyzetet ki is alakítottak a vendégek, de a győzelmünk nem volt kétséges. Szép volt, fiúk!

90+2′ Még egy fejest kell védenie Dininek, nem okoz gondot neki.

90′ 3 perc a ráadás, Frimpong jön Zsubkov helyére.

90′ Varga harcol ki szabadot veszélyes helyről, a 20 méteres lövést a kapus üti ki szögletre.

89′ Vendégszöglet után melléfejelnek a diósgyőriek.

87′ Csere: Sigér helyére Haratin érkezik.

86′ A semmiből hatalmas helyzetbe került a vendégcsapat, Ignyatenko blokkolt remekül.

81′ Máté Csaba kap sárga lapot.

79′ Csere: Varga Roli jön be Bőle helyére.

76′ Civic beadása után Szigony lövi a kapusba gyengén a labdát.

74′ A szöglet után Bőle lövi be a rövidhez a labdát, a kapusé.

73′ Bőle beadását Szigony átlépi, Zsubkov pörgeti kapura, szögletre pattan. Nagy lehetőség volt.

72′ Botka Endit kell ápolni, a vendégek a sokadik sárgát ússzák meg…

71′ Szép kombináció végén szögletre tisztáznak a vendégek.

60′ Egy gyenge fejest fog meg Dini, ez volt az első vendég próbálkozás a meccsen.

56′ Botka kap sárga lapot.

46′ Csere nélkül folytatjuk.

A hivatalos nézőszám: 8055.

Szünet: hiába játszottunk 40+5 percet emberhátrányban, csak a mieink előtt adódott lehetőség, nyomasztó a mezőnyfölényünk. Isael butasága után nagyon fegyelmezetten, koncentráltan dolgozik a csapat, de még nem játszik – persze ez most nem is lehet elvárás. Civic remekül veszi le az embereket a baloldalon, erre a mostani 4-2-3-as felállásban nagy szükség is van, a gól is ebből született. Mindent bele!!!!!

45′ 5 perc a ráadás.

44′ Sigér lő fölé.

32′ GÓÓÓL!!!
Civic bolondítja meg a vendég védőket, majd középre ad, ahol Szignyevics érkezik és a hálóba teszi a labdát, 1-0!

30′ Emberhátrányban is nyomasztó fölényben vagyunk, de nincs átütőerő.

30′ Zsubkovot lerántják, neki (is) sárga.

24′ Bőle kihagyja…

24′ Botkát buktatják, tizenegyes!

19′ Civic két remek csel után lő, de blokkolják.

14′ Botka harcol ki szögletet, megjárattuk a labdát, végül Zsubkov fejel, fölé.

5′ Isaelt kiállították időközben… (ő ütközött a lecserélt Vágival)

5′ Az egyik vendégjátékost kell ápolni, majd hordágyon viszik le a pályáról.

5′ Zsubkov 12 méterről óriási kapufát lőtt.

1′ Elkezdődött a meccs.

17:59
1

17:56 A mai csapat: Dibusz – Botka, Blazic, Dvali, Civic – Sigér, Ignyatenko – Isael, Bőle, Zsubkov – Szignyevics

Cserék: Gróf, Frimpong, Lovrencsics, Haratin, Varga, Boli, Tokmac