Nyolckor kezdünk Ta’Qaliban. Hajrá, Fradi!

Valletta FC 1-1 Ferencváros
Gól: Tokmac

Vége, a második félidőben már azt hoztuk, amit egy ilyen meccsen kell, a hazaiaknak egy szabadrúgása volt. Teljesen megérdemelt továbbjutás 4-2-vel, remek hangulatban. Sok kapufa, sok lesgól, sok Bonello-védés. A folytatás jövő kedden nyolckor Zágrábban!

90′ 3 perc a ráadás.

89′ Dibusznak kellett kiütnie Yuri remek szabadrúgását, ez volt az első igazi hazai lehetőség a második félidőben.

86′ Varga – Tokmac csere.

76′ Szigony remekül lép ki, éles szögből lő, Bonello Zsubkov elé üti, aki szintén ráteszi, de a kapus szögletre ment nagy bravúrral.

75′ Szigony – Lanza csere, Davidében benne volt a második sárga.

72′ Lanzafame kap remek labdát, lövését Bonello védi, hatalmas lehetőség volt, a kapufára tolta a máltai a labdát.

70′ Lanza a szöglet után a kapusba fejel.

69′ Haratin beadását Zsubkov fejeli kapura, a kapus hatalmasat ment.

65′ Sigi ad remek labdát Skvarkának, aki a kapuval szemben nem tudja levenni azt.

61′ GÓÓÓL!!!
Tokmac rúgja meg szokásos, befelé törés utáni gólját! 1-1!

60′ Újabb lesgólt lövünk, ezúttal Civic beadását teszi kapuba Lanza.

59′ Lovre hosszan indítja Tokmacot, de nincs igazi helyzet a remek labdából.

51′ Zsubkov lő keresztben el egy labdát, fölé.

49′ Hálóban a labda, de túljátszottuk a támadást, és Lanza már lesen volt.

46′ Folytatódik a meccs, HAJRÁ FRADI!

Szünet, az első tíz percet megnyomtuk, aztán alig volt valódi helyzetünk, a meccs forgatókönyve eddig az, amiben a máltaiak reménykedtek. Jött a 20-30 perc közti zavar is, mint a Ludogorec elleni meccseken. Több kell, sokkal több.

45′ Lanza kap lapot reklamálásért.

42′ Egy szögletet Blazic csúsztat mellé, éppen elcsúszik Igor előtt.

38′ Lanzafame 27 méteres szabadja a sorfalról kipattan, Zsubkov emel vissza az olasz elé, de Davide nem tud beadni.

33′ Csere: Ignyatenkót lekapja Rebrov, Sigér jön a helyére.

26′ Gól…
Tulmierit buktatja Lovre, tizenegyes, amit Fontanella magabiztosan értékesít, 1-0 oda.

25′ Dvali csúszik el, Blazic javít.

20′ Dvali hibája után kerülhetett volna helyzetbe a hazai csapat, de Civic megoldja.

18′ Ignyatenko kap buktatásért sárgát.

12′ Lanza előbb ollózna, majd lőne egy szöglet után, de – a bíró szerint – szabályosan szedik fel az „ütőjét”.

11′ Tokmac beadását Lanza nem találja el, szöglet.

8′ A második kapufa: Haratin szerez labdát, 18-ról lő, a kapus csak nézi, ahogy a jobb kapufán csattan.

5′ Tokmacot a büntetőterületen éppen csak kívül buktatják az alapvonalnál, Skvarka okosan lövi be a labdát, de elcsúszik a talpak alatt.

3′ Dvali adja el a labdát, Messias lőhet így, Dini magabiztosan üti ki.

1′ Máris vezethetnénk!
Támadást vezetünk azonnal, Zsubkov 17 méteres lövését a kapus Skvarka elé passzolja, a szlovák sajnos 5 méterről kapufát lő.

1′ A máltaiak kezdik a meccset.

19:58 Szépen szól az indulónk!

19:56 A hazaiak fehérben, a mieink csíkosban játszanak majd.

19:44 A mai kezdő: Dibusz – Lovrencsics, Blazic, Dvali, Civic – Ignyatenko, Haratin – Zsubkov, Skvarka, Tokmac – Lanzafame

Cserék: Gróf, Frimpong, Heister, Sigér, Bőle, Varga R., Szignyevics.

A Vallettában négy változás, kikerült az eltiltott Steve Borg és Nicolas Pulis, valamint Douglas Packer és Nwoko, helyükre R. Camilleri, Dimech, Piciollo, Yuri Messias került be a csapatba.

A mérkőzést élőben közvetíti a DunaTV, amelyet a Médiaklikken keresztül online is követhetsz, ha külföldön vagy a határon túl vagy, ide kattintva találsz segítséget, hogyan cselezheted ki a régiózárat.