Az ukrán Sportaréna információja. Néhány nappal ezelőtt jelent meg a hír, hogy a MOL FC leigazolná az egyesek szerint 2-3 millióra becsült brazil támadót, Bruno Duartét, most pedig az jelent meg a helyi sajtóban, hogy mi is kiküldjük megfigyelőinket a Lvov utolsó néhány meccsére. A játékos iránt nagy az érdeklődés, legalábbis a pletykák szerint több belga klub és a Koppenhága is leigazolná őt.

Duarte tavaly nyáron igazolt Ukrajnába, ahol 25 meccsen 9 gólig jutott. Az 1996-os születésű, 182 cm-es játékos a szezonban döntőrészt centert játszott, de néha a középpályán és a balszélen is megfordult. Brazil csapatában, a Portuguesában a harmad és a negyedosztályban számított kiegészítő embernek. Kilenc góljával a góllövő lista negyedik helyén áll, negyedmagával holtversenyben.