Hatkor kezdünk az Üllői úton. Hajrá, Fradi!

Ferencváros 1-2 Videoton
Gól: Gorriaran

Vége, gyengék voltunk a második félidőben, de a MOL sem érdemelt győzelmet – három hét múlva javítani kell!

90′ 5 perc hosszabbítás, mindent bele!

70′ Nando le, Böde be.

66′ Csonka is besárgul.

63′ Husztit ‘élteti’ a tábor, közben Szignyevics fejel mellé jó helyzetben ismét.

59′ Cserélünk: Tokmac jön Isael helyére.

58′ Gól…
Újabb pontrúgás, Huszti szögletét Vinícius az ötösről fejeli be, 1-2.

57′ Csere: Csonka váltja a sérült Dvalit.

CSonka jön Lasa helyére, Leó megy a védelembe

52′ Dvali combhajlítóját fogva esik el, nem néz ki jól.

50′ Leandro kap sárga lapot. Utána Heister is.

46′ Újra Leandro és Gorriaran, Nando az indítást kapásból lövi a hosszúba, a partjelző lest ítél…

Félidő, elmaradt tizenegyes, két tévesen megítélt les, meg lehet ezt nyerni. A hivatalos nézőszám: 7567.

45+1′
Haratin mutatja meg, hogy kemény, Nikolovnak pakol alá

45′ 1 perc a ráadás.

45′ Heister beadását Szigony csúsztatja mellé.

39′ Juhász bokán rúgja Nandot a tizenhatoson belül, elmarad a tizenegyes.

37′ Juhász és Nego is sárgát kap.

27′ GÓÓÓL!!!
Leandro beadását Gorriaran fejeli a hosszúba, 1-1!

25′ Gyönyörű kombináció Petrrjak és Nando közt, de sajnos nem lesz belőle helyzet végül.

22′ Hatalmas ziccerben lép ki Szigony, a partjelző tévesen lest int.

9′ Gorriarant buktatják, Haratin robbantja ki utána a tömegjelenetet, Elek és Nando sárgul be.

9′ Heister kirakta Kovácsot az oldalvonalon túlra, vastapsot kapott.

6′ Gól…
Huszti ível be, Juhász fejel, a kapufa és Dibusz keze között bemegy.

2′ Szigony játszik Petrjakhoz, Ivan a nem teljesen pontos labdát eltöri.

1′ Elkezdődött a meccs.

18:02 Szépen emlékeztünk Koós Jánosra.
1

17:56 A kezdő: Dibusz – Botka, Dvali, Blazic, Heister – Leandro, Haratin – Isael, Gorriaran, Petrjak – Szignyevics

Cserék: Holczer, Takács, Lanzafame, Böde, Csonka, Tokmac, Varga