Fél nyolckor kezdünk Felcsúton. Hajrá, Fradi!

Felcsút 1-0 Ferencváros

Vége, mentünk előre, de minden ötlet és frissesség nélkül, sajnos nem érdemeltünk ma ennél többet. Ez az idei szezon és így Rebrov első veresége, a mai teljesítmény sajnos nagyon kevés volt.

90′ Négy perc a ráadás.

86′ Frusztráltságát Blazic a labdán éli ki, az eredményjelző bánja.

84′ Elképzelés nem sok van sajnos abban, hogy minden labdát benyomunk a tizenhatosra, ahol Danilovity eddig korlátlan úr.

82′ Varga beadása után Petrjak alig lő mellé…

81′ Finnbogason most Leo beadását fejeli a kapus kezébe.

78′ Varga emelne be Böde elé, ezt is lehúzza a kapus.

75′ Csere: Szpirovszki helyére Rodríguez áll be.

73′ Folyamatosan nyomjuk középre a labdát, naggyá tesszük a hazai kapust.

70′ Finnbogason harcossága ért egy szögletet, de abból nem lett semmi.

69′ Megint az izlandi, ezúttal Varga akrobatikus mozdulattal belöbbölt labdáját teszi kapu fölé.

68′ Finnbogason 9 méterről lő, a kapus, ha kicsit nehezen is, de fogja.

65′ Lovre beadása Bödét találja meg, aki a felsőléc felső élére bólintja a labdát.

59′ Hegedűs terül el a földön, súlyosan megüti a fejét a talajban, de szerencsére nincs nagy baj.

56′ Szpirovszki tüzel mintegy 20 méterről, de kifelé csavarodik, így veszélytelen.

49′ Finnbogason lőne kapura, blokkolják. Varga szöglete pontatlan.

48′ Böde ziccerben, Lovrencsics beadása után fejeli el a labdát a kapus és sajnos a kapu mellett is.

46′ Csere: Finnbogason érkezik Bőle helyére.

Szünet. Sajnos nagyon életlenek vagyunk, komoly veszély nincs a támadásainkban, a Felcsút egy szerencsés góllal, de sajnos megérdemeltem vezet. Ettől még simán hozható a meccs és hozni is kell, hajrá Fradi!

45′ Bőle is megpróbálja, ez a kaput sem találja el.

44′ Passzolgatunk, ezt Lovrencsics unja meg és 24-ről lő, Danilovitynak nem okoz gondot a sarokra tartó lövés.

43′ Dani a tizenhatos előterében kap egy labdát, majd azt befelé tolja és lő – ez is pontatlan, fölé.

36′ Varga beadását Dani fölé fejeli 10-ről fölé.

34′ Dini hatalmasat ment, könnyedén megy át sokadszor a védelmünkön a hazai csapat, majd éles szögből lő egy hazai csatár, Dénes reflexmozdulattal védi, majd Koch ment.

32′ Büntető? Böde felé megy egy beívelt labda, majd Dani a földre kerül, a bíró nem ítél tizenegyest.

31′ Sigér remekül löbböl Petrjak elé egy labdát, aki egyből beteszi középre, Dani azonban lassan reagál, így oda a helyzet.

27′
szinte minden labdát a tizenhatosra ívelünk be

25′ Petrjakot buktatják, a szabadot Varga lövi el 25-ről, Danilovity szögletre üti.

20′ Gól…
Iszonyú potya, a saját térfeléről lő Hegedűs Dénes kapujába egy szabadot. Döbbenetes.

20′ Varga beadását Böde fejeli meg jól, de a hazai kapus kiüti a felső sarokból.

14′ Hazai kapufa, a felcsúti tizenhatosnál eladott labdával hamar a mi büntetőterületünk előterébe jutnak a hazaiak, Arabuli pedig 18-ról hatalmas kapufát lő.

10′ A hazaiak majdnem megkontráznak minket, Mioc Lovre mögé lép be, majd kapura tör, de éles szögben leadott lövésébe Blazic és Dibusz kettőse belép, így szöglet – melyet Dini lehúz.

9′ Nagy lehetőség és szép támadás, Lovre az alapvonaltól ad be, Petrjak a hosszún érkezve visszafejeli, Varga érkezne a kapuval szemben, de „felszedik az ütőjét”.

4′ Szpirovszki szerez labdát, majd indítja Petrjakot, aki meghúzza és bead, de a kapus ki tudja ütni a beadást Dani elől.

2′ Mioc lőtt 20-ról nagyon fölé, veszélytelen.

19:31 Koch a balszélen van, Lovrencsics maradt a jobbon.

19:29 A mieink fehérben, a hazaiak sárgában játszanak.

18:07 A mai kezdőnk:

Dibusz – Koch, Blazic, Leandro, Lovrencsics G. – Sigér – Varga, Szpirovszki, Bőle, Petrjak – Böde. Cs.: Holczer, Takács Zs., Finnbogason, Rodríguez, Csernik, Csonka, Lovrencsics B.