A finálé második mérkőzésén ma este Szolnokon ugrunk vízbe – mindent bele, fiúk!

Férfi vízilabda, OBI, rájátszás, döntő, 2. mérkőzés
Szolnok, 19.00: Szolnoki Dózsa – Ferencváros
Jegy: a szakosztály ingyen belépőt és utazást biztosít – bővebben ide kattintva olvashatsz erről.

Az egyik fél harmadik győzelméig tartó párharc állása: 1-0 az FTC javára.

Az első mérkőzésen: Fradi 12-9 Szolnoki Dózsa (beszámoló, összefoglaló)

Varga Zsolt

Többször végignéztem Szolnok elleni mérkőzéseinket, de nagyon nehéz lenne megmondani, hogy milyen lesz a hatodik meccs forgatókönyve, mert mindig teljesen máshogy alakultak a találkozók. Hiába győztük le korábban a Szolnokot hazai medencéjében, nem szabad abból kiindulnunk. Inkább az összes meccs tapasztalatát kell összegyúrnunk.

Madaras Norbert

Nem jellemző a Szolnokra az a fajta rövidzárlat, amit a szünet után mutattak, hiszen 5-5 után négy gólt is lőttünk. Ez akkor meglepett, de most már teljesen mindegy, hogy mennyivel nyertünk. Nem szabad, hogy elaltasson minket az eredmény, mert őket biztos, hogy feltüzeli és szerdán egy új meccs kezdődik. Nem hiszem, hogy lesz még egy ilyen fél negyedük. Mi a találkozó elején voltunk kicsit fásultabbak, de ez annak volt betudható, hogy két és fél hétig nem játszottunk tétmeccset. Ez viszont szerdán már nem lesz gond.