IMG_7164

A Ferencváros 2003-as korosztálya

Barátaink a Tempó Fradinál Tapolcán U-13-asoknak rendez kispályás tornát, a ZTE, az Ajka, a Dunaújváros, az Illés Akadémia, a Tapolca, a Hévíz, a Veszprém és természetesen a Ferencváros részvételével. A napot egy öregfiúk meccs zárja a Novák All-stars és a Tapolca közt. Mi is itt vagyunk, így egész nap tudósítunk majd a
versengésről.

Már a díjátadó zajlik.

IMG_20160213_170133

Az öregfiúk meccs véget ért, 12-8-ra nyert az első félidőben szombathelyi, a másodikban fradista Novák All-stars a helyi öregfiúk ellen.

A torna nemsokára a Novák All Stars-Tapolca öregfiúk meccsel folytatódik.

8. Tapolca

Két perccel a vége előtt 3-0-ra megy az Illés, így idén nem tudtuk megvédeni a címünket. Gratulálunk az Illés Akadémia fiataljainak, de természetesen a Ferencvárosnak és a többi csapatnak is.

Épp a 15. percben megduplázza az Illés az előnyét.

Sajnos vezet is a Szombathely, 15. percben, 1-0-ra.

A nap első technikai gikszere: lefagyott az eredményjelző, így időlegesen én lettem az időmérő, épp a döntőre.

És most jön a döntő, a tavalyi megismétlése, Ferencváros-Illés Akadémia.

A sokáig 1-1-re álló Veszprém-ZTE-én a zalaiak egy késői góllal megszerezték a harmadik helyet.

A Hévíz-Ajka meccs 2-1 lett az ötödik helyért. A harmadik helyért már játszik is a ZTE és a Veszprém.

A bírók a Fradi harmadik gólját a kapura lövő Benkő Mártonnak adták, így kilenc góllal áll.

4-1 lett a vége, a negyediket Zolnay szerezte, Fradi-Haladás döntő zárja majd a mai napot.

15. perc 3-1-re vezetünk, előbb a ZTE szépített, majd egy öngóllal újra két gólosra növeltük az előnyünket.

7. Szép támadás végén Kincses dupláz, ez már az ötödik gólja ma!

6. perc Zolnay Benedek emelését a gólvonalról ollózzák ki az egerszegiek.

4. perc, vezetünk, egy jó lövés a balszélről, ami Kincses Márk elé pattan, lövés és 1-0 a Fradinak!

A szombathelyiek végül 4-1-re nyertek, így a döntőbe jutott, mi most egerszegi barátainkkal játszunk ugyanezért a másik ágon.

13:20 15. perc A Haladás fordított, közben megérkezett Havasi Mihály és Juhász Pista, őket Lakat T. Károly kísérte el. A veszprémi kapus meccsben tartja a csapatát, nagy védésekkel.

Az Illés-Veszprémen vezet a Veszprém a meccs elején. A góllövőlistát a Fradiból 8 góllal Benkő Márton vezeti a csoportkör után.

Vége, 15-0-a lett az eredmény. Innentől jönnek a helyosztók. Az Illés a Veszprémmel játszik elődöntőt, a Fradi a ZTE-vel. az ötödik helyért az Ajka-Hévíz és a Tapolca-PASE lesz a hetedik helyért.

A hatodik perc végére már 8-0-ra megyünk – mire ezt leírom, már 9-0, bocsánat, 10-0!

12:42 Elkezdődött az utolsó csoportmeccs, a mieink a hazai Tapolca ellen játszanak, a harmadik percben, már 3-0 nekünk.

IMG_7170

Judik Péter a Ferencváros bajnoka (balra).

IMG_7143

Illés Akadémia

IMG_7162

Jön a PASE-ZTE meccs.

A Veszprém 4-1-re nyert, így az Illés Akadémia ellen játszik az elődöntőben.

A 12. percben a Veszprém vezet 2-0-ra.

A meccs 10-0-lal ért véget, most jön a mi csoportunk második helyéről döntő Veszprem-Hévíz meccs, aki itt győz, az az Illés Akadémia ellen játszhat.

11:40 Az Illés-Ajka meccs az ötödik percben 1-0.

A csoportmeccsek második körének 9-1-es veszprémi győzelemmel vége lett, az A-csoportból az Illés Akadémia már tovább is jutott, mögötte a ZTE is jól áll, az Ajka még harcol, míg a fiatal újvárosiak már csak a dicsőségért hajtanak. A B-csoportot mi vezetjük, a Hévíz és a Veszprém a harmadik körben ki-ki meccset játszanak az elődöntőbe jutásért, míg a Tapolca ellenünk a szép helytállásban bízhat.

13:03 a Veszprém a 15. percben 7-0-ra vezet.

11:13 3-0-ra nyert a Szombathely, már folyik e Veszprém-Tapolca is, 1-0 az állás. Megérkezett közben Judik Péter, a Ferencváros bajnoka is.

A meccs felénél vezet az Illés.

Az A-csoport rangadóján a ZTE és a Haladás játszik, igazi derbi.

10:47 7-0 lett a vége, Zolnay szerezte az utolsó gólt. Szép volt, fiúk!

10:40 már 6-0-ra megy a Fradi a 15. percben, Benkő mellett Szabó is kétszer talált be, a hatodikat Miskei szerezte.

10:33 a palánkot is használjuk, amikor Benkő belövi a meccs második, az ő mai negyedik gólját, 2-0!

10:28 Lukács Dániel egy szépen kijátszott akció végén helyez a kapuba, vezetünk a 2. percben.

IMG_7131

10:24 a Hévízzel játszunk perceken belül.

10:23 Az Ajka 6-1-re verte az újvárosi kicsiket.

10:04 az Ajka-PASE meccs folyik, a Fradi góljaiból a hetes Benkő Márton hármat, egyet-egyet Zolnay Benedek és Szabó Gábor szerezte. A Fradi nagyon tudatos, labdatartásra épülő játékkal nyert. Az eredmény és a játékstílust a Békéscsaba elleni bajnokin is szívesen elfogadnánk!

9:55 elkezdődött a hivatalos megnyitó:

IMG_20160213_095451

9:52 5-0-ra nyertük a napi első meccsünk, remek gólokkal, de a veszprémi fiatalok közt is akadtak ügyes srácok.

9:45 Gulyás Tamás kapus egy szép veszprémi akció végén bravúrosan véd.

A Fradi öt perc után 2-0-ra vezet, Benkő Márton és Zolnay Benedek két szép góljával.

A Fradiban Gyémesi Árpád vezetőedző irányítása alatt a Gulyás, Bence, Kelemen, Miskei, Lukács, Bócs, Szabó, Pokoly, Zolnay, Kincses összeállításban játszik.

9:30 öt perc múlva jön a Fradi-Veszprém, a szombathelyiek végül 8-0-ra nyertek.

A tizenhatodik percben már vezet a nagyon ügyes srácokkal teli Illés Akadémia a PASE ellen, az ő kapusuk az öt kapott gól ellenére kitűnő, remekül jön ki. A PASE az U12-esekkel érkezett.

IMG_7097

9:00 már minden csapat itt van, a Fradi 2003-asait majd megpróbáljuk jobban is bemutatni a nap folyamán.

8:40 az első meccsen 7-1-re nyert a Hévíz. Már a ZTE és az Ajka folytatja is.

IMG_20160213_082414

8:30 a Fradi is megérkezett már, ők első meccsüket 9:35-től a Veszprémmel játsszák majd. Közben a Hévíz már 3-1-re vezet a tapolcai legények ellen.

A helyi Csernák József Csarnokban már gyülekeznek a csapatok és a szülők. A ZTE, a Tapolca, és a Hévíz már itt is van, utóbbi kettő 8:20-tól már játszik is.

A torna 5+1-es szabályok szerint zajlik.