17. a vendégkapus hatalmasat véd, Bödének Holman készítette le.

15. szép támadás, Böde késziti le Ugrainak, aki elcselezi

13. Böde elől tisztáznak szögletre.

13. Jova melegít, valamiért.

11. Grumity futja le sokadszor Csukityot, majd melléhelyez. Huh…

1. kezdődött a második, egy felesleges szabad után előbb kapufát találnak a vendégek, majd a kipattanóra egyedül Gosztoni érkezik. 1-1…

Futács helyére Bacsa érkezik.

Szünet, teljesen megérdemelten vezetünk, azért a tornyok hiányoznak, s Leó sem találja a ritmust.

43. Egerszegit piros előtt lehozza Szivity, Elek áll be.

42. hatalmas helyzet maradt ki, előbb Holman (?) lő hatalmas kapufa, majd balról Bönig ismétel, de nem gól-

39. Dibusznak nehezebb a dolga, mint a két magas ember mögött, Bönig segíti ki.

37. Ugrai tör be az alapvonal felé, majd középre ad, szép egyéni akció.

36. Egerszergi (aki a meccs elején hátulról vádlin rúgta Holmant) legyalulja Jovant, narancssárgás-pirosas szabálytalanság, csak sárga…

35. gyönyörű Gyömbér szerelés a félpályánál, sárga….

30. Ugrai beadására Bönig érkezik, 1-0!!!! Ez az!

26. Leó szabadrúgására Dani érkezik a rövidre, a sarok mellé fejel.

23. Holman lő, 20-ról, fölé.

20. Holman szerel nagy DVTK-helyzet után, lekontráztak minket

19. Leó szöglete után Gyömbér fejel mellé.

17. A vendégkapus hatalmas hibája után Böde harcosan szerez labdát, majd az alapvonal mellől rögtön kapura ível, kicsit mellé, de szép volt.

14. Ugrai és Jovanovic

12. Leo lő gyengén majd Holman és bönig játszik össze, de középen pontatlanok vagyunk.

4. Leó ível be szögletet, veszélyesen megy keresztebe Busai belecsúsztat, de nem társat talál.

1. kezdődött a meccs, Kassai már ad is egy lapot Csukitynak és szabaddal jönnek 22-ről. Sorfalba megy, Leó egy csel után Busai mögé passzol, Csukity a belső védő.

IMG_20140510_140057

A Diósgyőr-szurkolók a fél Himnuszt átdobolták, átkárogták. Mindjárt kezdünk.

13:57 a táborok hangolnak, meglátszik a ‘munkanap’ kettő, de sokan vagyunk.

IMG_20140510_134050

A tábor előtt “Mindent elsöpör a Fradi tábora!” felirat van. Melegít már Kassai is.

Négy állandó kezdőnk (Pavlovic, Mateos, Jenner, Somalia) nélkül is csak a három pont az elég ma, 2-kor, 25 perc múlva kezdünk, a srácok erős szélben melegítenek, s lassan érkeznek a nézők is.

A csapat: Dibusz – Jovanovic, Besic, Busai, Bönig – Gyömbér, Csukity – Ugrai, Leonardo, Holman – Böde. Cs.: Jova, Hidvégi, Józsi, Ionescu, Diallo, Nagy D., Laczkó.