Gyakorlatilag dobogósok vagyunk!

Vége, simán győztünk, bár a másodikban nagyon visszaálltunk, nem voltak hazai helyzetek. Kassai gyengekezűsége miatt hárman is megsérültek. Reméljük nem súlyosan.

46. a fiatal horvát helyére jön Józsi.

45. az egyik olasz csatár leüti Pavlovicot, aki vérzik, sárga.

44. Józsi áll be a végére.

41. King nyakon úti Alekszandrt, piros.

37. Dibusz fog egy beadást magabiztosan.

35. Holman érlezik a megsérült Besic helyére, Somalia a jobbhátvéd.

31. egy Jenner szabad után jól érkeztek Pavlovicék, szöglet. ezt is Jenner rúgja, Pavlovic mindent megtesz a harmadikért, nagy erővel fejel, de Kemenes kiúti.

28. Szomit durván lerúgják.

24. Csukity kap lapot.

22. túl mélyen védekezünk, helyzetecskék mindkét oldalon, váltani kéne.

13. gyönyörű támadást indít Jenner remek megindulásával, Somi azonban eltotojázta….

10. Lupoli ziccerben, de a saját lábát találja el, nagyon beálltunk kontrára, ennyire nem kellene átengedni az irányítást.

8. Ignjatovity könyökli le a megiramodó Szomit, sárga.

5. Pavlovic tisztázza szögletre a hazaiak első valamire való támadását.

3. egy Honvéd szabad megy gyengén mellé.

1. Diallo érkezik a rengeteg rúgást kapó Leonardo helyére, jobb a biztonság.

És igen, mint megtudtuk, valóban les volt Gyömbi gólja (2 védőnek kell a legelső támadó előtt lennie, az mindegy, hogy kapus-e az egyik, vagy mindkettő mezőnyjátékos), de ennyi szerencsénk lehet egyszer, 24 meccsnyi rossz itélet után.

Vége a félidőnek, osztálykülönbség van a két csapat közt, döbbenetes lehet az első félidő statisztikája. Simán lehetne 4-5 közte. Csak így tovább!

44. Besic kap lapot.

38. Mateos maradt bent centerben, Jenner játszik hozzá, de les miatt nem gól az amúgy pontos lövés.

34. Lovric leviszi Mateost Jenner szöglete után, tizenegyes! Leó lövi: kilövi a jobbsarkot. Igen!!!!!!!!!!!! 2-0!!!!

32. Leót szerelik nagy ziccerben büntetőgyanúsan, de alighanem szabályos volt a belépő.

31. a kb 15. Honvéd szabálytalanság végre lapot ér.

29. Leó ível be szögletet, Jenner ismétel a másikról, itt Pavlovic fejel, lepattan, de a gólvonalon álló Gyömbihez, aki bepasszolja, végre, vezetünk!!!!!! 1-0!!!!!!!!!!

26. Somaliát rúgják hasba Kassaitól 4 méterre, nem sárga…

25. King lő mellé 16-ról, ez volt az első hazai próbálkozás, támadni akarnak Rossiék ám nagyon.

25. Leo tekereg a tizenhatoson belül, de nem lett ziccer.

24. az első zavar a védekezésben, de szerencsére lesre futnak a hazaiak.

23. Esik az eső.

18. Döbbenetes helyzet Jenner indítja Busait, aki jól teszi be Szominak, aki nem tudta eősen meglőni, így Kemenes a vonalon még elcsípte az 1 méterről tett labdát.

16. Leó négy és gyűlik még.

14. Leó megvillant, Szomit indítja, ő középre ível, de pontatlanul. Azok az utolsó passzok…

12. Kassai kezdi? Busai és Lovric rángatják egymást, de inkább a hazai a szabálytalan, Busai az erősebb, így a labda Somaliához kerül, ziccerben, de a világ legrosszabb legjobb bírója fúj,

11. Leót harmadszor rúgják meg.

7. már a harmadik helyzetünk, most Jenner kényszerítőzött Busaival, Jenő azonban gyengén lő ezúttal, Kemenes simán fogja.

5. Busaitól kapta a labdát a jól kilépő Somalia, aki viszont kicsit kiszorított helyzetből gyatrán lő, keresztben megy el a kapu előtt.

3. hatalmas ziccert hagytunk ki, Jovanovic szép mozdulat után harcosan betört a tizenhatosra az alapvonalnál, de centerezése nem elég pontos Jennernek, aki ajtó-ablak helyzetben hibázott így, a kapu torkából kifelé pattant a labda.

1. úgy fest azoknak lett igazuk, akik úgy gondolták, hogy Busai lesz a center.

A mieink zöld-fehér, a hazaiak piros-fekete csíkosban, a himnusz szól a Bozsik-stadionban.

A csapat: Dibusz – Besic, Pavlovic, Mateos, Jovanovic – Gyömbér, Csukity – Jenner, Busai, Leonardo – Somalia. Cs.: Jova, Józsi, Ionescu, Diallo, Bönig, Holman, Laczkó