4ö- Csilus bejön, de már végeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

47, huhognak a hazaiak

45. Valpoort-Jenner csere, három perc a ráadás.

44. hihetetlen hiba után (Mateos próbálta kiengedni a labdát, s elvitték előle) beadás, Zé Luis egyedül fejelhet, de a kapufa nekünk jó oldalára

42. egy kipattanó labdát Csukity lövi rá 18-ról, nagy erővel, de a kapu közepébe, Catalayud kiüti.

37. hihetetlen helyzetet úsztunk meg, igaz Andó nem vett észre egy hazai kezezést.

35. Diallo érkezik Ionescu helyére…

31. az viszont igen, hogy a beívelésre Vinicius érkezik, 3-2, ne már…..

30, Busai kap lapot, nem baj,

18- Jenner!!!!!!!!!!!!!! Ionescu indítja Bödét jobbkötőben, aki a 11-es pont magasságában a másik oldalon érkező Julianhoz passzol, GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓL!!!!!!!!!!!

15. EZ AZ!!!! 2-1!!! Böde indul le Csukity előrelőtt labdájára, majd ellövi a hazaiak spanyol kapusa mellett, GÓÓÓÓÓÓÓL!!

10. Jenner beadására a hollandot megjátszó Busai érkezik a röviden, de a fejese mellé megy.

6. Jova ér bele egy fejesbe hazai szöglet után, így felső léc, az ismétlés veszélytelen

Szünet, egyértelműen pariban vagyunk a bajnokkal, sőt – de egy kicsit bátrabb második félidő kell.

43. kavarodás a kapunk előtt, de végül elszáll a kapu előtt a labda.

40 Busai szépen lép ki, nem les, buktatják a remekül játszó magyart, a tizenhatoson belül: szabad kifelé….

33. hatalmas lehetőség maradt ki, kapuralövés után, Böde kap remek labdát, középrejátszik, Busai érkezik, a gólszerzőnk azonban inkább visszateszi, de nem pontosan.

26. gólt lőtt a Videoton, alighanem lesről, egy rosszul eltalált lövésre indul rá Nikolics, aki belepiszkál a labdába, Jova tehetetlen, 1-1….

16. bedobással jövünk a tizenhatos jobb oldalán, Gyömbér remekül érkezik, egyből lő, a hazai kapus azonban véd…

13. Besic remek labdával indítja a jobb oldalon Ionescut, aki centerez, Busa jól érkezik, aztán góóóóóóóóóóóóóóóól!!!!!!!!! 1-0!!!!!!!!!!

9. Jenner (aki bal oldalon játszik) harcosan Böde elé játszik, Dani 24-ről lő fölé.

3. Ionescu ugratja ki jobbkötőben Busát, aki lő, szöglet. Abból semmi.