Egy elbukott bajnoki cím, két érem, és szép Vasas-verések a szezon utolsó utánpótlás fordulóiban. Hétközi fordulót is rendeztek, így két-két meccsről számolhatunk be.

U19
Haladás-Ferencváros 2-0 (1-0)
G.: Varga (41.), Szántó (78.)

Varga – Derekas, Lakatos Cs. (Horváth B, 81.), Patik, Nagy G., János (Szalka, 58.), Lakatos I., Takács M. (Csernák, 46.), Pergel, Wieland, Szabó N.

Ferencváros-Vasas 6-1 (3-1)
G.: Csernák (20., 35.), Szalka (38.), Nyéki (81.). János (85.), Wieland (90.), ill. Rákos (2.)

Varga – Lakatos Cs., Nagy G., Derekas, Lakatos I. (Nyéki, 62.), Csernák, Pergel (Horváth, 83.), Wieland, Dénesi, Szabó, Szalka (János, 71.)

E.: Dejan Milovanovity

A hétközi vereség a negyedik szombathelyiektől sajnos megpecsételte a sorsunk. Így hiába jött a sima, szép győzelem a hétvégén, a Honvéd sem vesztett pontot, így 10-11 pontos előnyből elbuktuk a bajnoki címet és a másodikok lettünk. Pergel Bence 12 góllal házigólkirály, egy góllal maradt el a korosztály gólkirályától.

U17
Vasas – Ferencváros 2-4 (0-2)
G.: Kovács (65.), Pataki (79.), ill. Pócsik (20.), Fekete O. (31.), Kovácsréti (71.), Szabó (91.)

Mózer – Molnár T., Sebők, Pócsik, Fekete O. (Szabó, 54.), Galambos, Schmidt (91.), Lefler (Kovácsréti), Buzás, Könczey, Novák

Haladás-Ferencváros 2-0 (0-0)
G.: Füleki (62.), Latyák (81.)

Oroszi – Novák (Szabó R., 46.), Sebők, Kovácsréti (Antal, 76.), Pócsik, Fekete M., Fekete O., Lefler, Buzás, Könczey, Bodnár

E.: Pókos Csaba

A csapat a szombathelyi vereség ellenére megtartotta a harmadik helyét az MTK előtt, a korosztályt a Felcsút nyerte, nagy előnnyel. A házi gólkirály a tíz gólos Galambos Gábor.

U16
Ferencváros-Vasas 6-0 (4-0)
G.: Mazzonetto N. (14., 67.), Beke P. (13., 51.) Vida (11.), Hajdú (22.)

Bánki – Iyinbor, Orosz, Vida, Tóth D., Mazzonetto N. (Varga G., 70.), Beke P., Bene (Pető, 75.), Hajdú (Lakatos Z., 61.), Bekker (Pintér, 70.), Mazzonetto A. (Fehér-Káplár, 75.)

Haladás-Ferencváros 1-2 (0-2)
G.: Huszti (89.), ill. Lakatos Z. (17.), Vida (73.)

Bánki – Iyinbor, Orosz, Vida, Lakatos Z., Tóth D. (Pető, 46.), Bene, Papp M., Bekker (Varga G., 69.), Fehér-Kaplár, Mazzonetto A.

E.: Schindler Szabolcs

A srácok áltak már az utolsó helyen is, így szép befutó végén elértük a negyedik helyet, a Felcsútot megelőzve. Az MTK a bajnok. Beke Péter 14 találattal házigólkirály

Az U15-es és U14-es bajnokság még május végén véget ért, az idősebbek, Horváth Roland vezetésével a hetedik helyen végeztek (házi gólkirály Pintér Dániel 12 találattal), míg a legfiatalabbak a katasztrofális őszi szezon után Arany Dávid irányításával a nyolcadik helyre léptek előre (Kotroczó Dávid házi gólkirályként kilencig jutott).