Mindkét csapat a lefújást várja leginkább, de a Videoton egy előrelőtt labdával megindul, Géresi ziccerben szerencsére passzol.

Suljic újabb ziccert hozott össze Lovrencsiccsel szemben, Sternberg fejjel ment a kapu előtt.

21:45 12.
Kleinheisler harcol a labdáért, majd visszapasszol Hajnalhoz, aki csúnyán fölélövi.

21:43 11.
Suljic megy el megint a balszélen, majd középre passzol, Juhász szerencsére mellé lő, így nem lesz meg a harmadik bekapott gól ugyanabból a hibából.

21:33 1. Folytatódik a meccs.
Csuka és Kleinheisler áll Bognár és Gera helyére.

21:17 Szünet
Egy fordulatos, jó meccset játszottunk a 35. percig, aztán 10 perc alatt három gólt kaptunk…

21:16 45. Gól…
A hazai tizenhatos előtt szabálytalankodnak a Videoton védői, a bíró nem fúj, a kontra végén Suljic ad be, a menteni akaró Kochról a hosszú alsóba jutott a labda, 1-3.

21:13 42. Gól…
Hazai szöglet, Juhász a felső lécre fejel, a kipattanót Stopira pedig a hálóba juttatja, 1-2.

21:11 41.
Egy szabad után Stopira fejel, Dibusz szögletre ment.

21:07 36. Gól…
Lovrencsics elcsúszik, így Suljic szabadon adhat be Lazovity elé, aki 10-ról belövi, 1-1.

21:04 33.
Kundrák egy bedobás után szép csellel veri meg a védőjét, majd tökéletesen készíti le a röviden érkező Amadou elé, aki szorongatott helyzetben mellé bombáz.

21:02 32.
Hajnal kap lapot.

20:56 25.
Lazovity támasztja meg a felugró Gerát, aki a derekára esik rá, Zolit ápolni kell.

20:54 23.
22-23 méterről lőhet a Videoton szabadot, Dibusz kiüti ezt is.

20:49 18.
Amadou teszi ki Vargának, aki beadás helyett lő, sajnos a kapus kezébe.

20:48 17.
Bognár teszteli Kovácsikot 20-ról, sajnos sikertelenül, az ex-fradista véd.

20:44 14.
Pátkai kínálja meg Dibuszt 18 méterről, Dini köszöni szépen, kiüti, Nalepa tisztáz.

20:38 8.
Kundrák indul meg a jobbszélen, remekül játszik Bognár elé, aki hosszan tolja meg…

20:37 7.
Suljic ad be, Nego lő 11-ről szabadon, Dibusz hatalmas bravúrral szögletre üti.

20:36 6. GÓÓÓL!!!
Hajnal szögletből nem bead, hanem Bognárhoz játszik, aki beteszi középre. Gera sarokkal ér bele, Negora pattan, onnan pedig a kapuba, 1-0!

20:34 4.
Kétszer is hatalmas helyzetbe kerülnek a hazaiak, a második esetnél a hazaiak tizenegyest reklamálnak, szerencsére megúsztuk.