Hajnal jön be nemsokára. Amadou helyére.

Amadou ad remek labdát Bognárnak, aki kicselezi magát a helyzetből.

19:22 20. Varga helyére érkezik Kundrák.

Böde félfordulatból lő, a kapus fogja, szólt a taps, először talán.

19:19
Kundrák készül beállni.

19:17 60.
Varga kerül lövőhelyzetbe, de a kapus véd, majd Böde, azt pedig szögletre mentik.

19:14 6596 a nézőszám.

19:08 7.
Most Feltcher lő teljesen szabadon, centikkel mellé.

19:08 5.
Dilaver ment ziccerben.

19:02 1.
Csere nélkül folytatjuk.

18:47 Szünet, rég volt ilyen gyenge első félidőnk, reméljük most a második lesz a jobb.

18:44 43.
Varga remek beadása után Böde és Amadou is centikkel maradt le a beadásról.

18:43 42.
Varga szöglete után Nalepa fejel fölé.

18:42 41.
Könyves lő megint, centikkel a hosszú mellé.

18:41 40.
Könyves lő fölé, nálunk a labda, náluk a helyzetek, eddig ez nem a mi meccsünk…

18:30 28.
Dilaver és Hüsing alszanak el, ami miatt hatalmas helyzetbe kerültek a vendégek, Lovre újfent ment, ehhez hatalmas bravúr kellett.

18:25 24.
A meccs ziccere, Bogesz hibátlan labdával ugratja ki Gerát, aki átemelné a kapust, de az bele tud ütni.

18:21 20.
Handzic lő nem sokkal mellé 17-ről, veszélyesen kontrázik a DVSC.

18:17 16.
Amadou indul meg remekül, majd jól ad be, de Vargát megelőzik, a DVSC kontráját Lovre állítja meg kétszer is.

18:11 8.
Varga szabadja után mi kerültünk helyzetbe, majd a kontra végén Lovrénak kellett utolérnie az emberét, nagy lehetőséget előzött meg.

18:07 5.
Leandro helyett az előzetesen megadotthoz képest Hüsing a kezdőben, Dilaver a balbekk.