Fél kilenckor kezdünk a Hungária körúton. Hajrá, Fradi!

MTK 1:3 Ferencváros
Gólok: Amadou, Lovrencsics, Varga

22:22 Vége
Teljesen megérdemelt győzelem – négy év után vertük az MTK-t a Hungária körúton.

22:21 95.
Djuricin indítja Bödét, de sajnos les.

22:18 48.
Koch lépne ki ziccerben, Baki lerántja, sárga…

22:17 Hat perc a hosszabbítás
Mindenki néz, majd Poór lő kapásból 16-ról, Holczer kezébe.

22:08 37.
Gerát kell ápolni.

22:07
4368 a nézőszám, ez nézőcsúcs az új MTK-pályán.

22:06 35. Gól…
Szépít a hazai csapat, Ramos kap remek labdát Kantától, majd 8 méterről bepasszolja a labdát Holczer alatt.

22:01 31. Csere:
Sternberg – Botka szokás szerint.

22:01 30.
Koch indítja Bödét, aki Djuricin elé játszik, Marco lövését blokkolják.

22:00
Botka is beáll mindjárt.

21:59 Cserék:
Lejön Torghelle, beáll Hrepka. Nálunk Dilaver és Amadou helyére áll be Marco és Koch.

21:56
Djuricin és Koch áll majd be.

21:50 18.
Varga szabadját Böde fejeli alig fölé 13-ról.

21:37 7.
Gera és Böde összjátéka után Dani lő, Petkovity szögletre tolja.

21:34
“Ez a néger hihetetlen gyors, nem tudják lekövetni” – mondja egy volt MTK-s játékos mögöttem.

21:33
Hajnal, Radó, Koch és Hüsing megy melegíteni.

21:31 1.
Folytatódik a meccs.

21:30
Csere nélkül folytatjuk. Itt van Bölöni és Puhl is.

21:26
A hazai oldal is tele van fradistákkal, eddig kb 40 Fradi és 5 MTK-sálat láttam.

21:18 Szünet
Ez eddig minden igényt kielégít.

21:16 45. GÓÓÓL!!!
A félidő hajrájában mintaszerű akció, Gerzsont játsszuk meg a szélen, Zoli pedig mesterien teker középre, ahol Amadounak már csak bele kell “botlania”, 3-0!

21:13 42.
Gera egész fantasztikus passzal indítaná Amadout. A partjelző szerint les…

21:05 35.
Hazai kontra, Nalepa szerel remekül szögletre.

21:03 31. GÓÓÓL!!!
Amadou szépen játszik Bognárhoz, aki észreveszi, hogy középen, a tizenhatos előterében üresen érkezik Lovrencsics, a passz hibátlan, Gergő kapásból lövi bő húszról, a labda kicsit megpattan és a hálóba vágódik, 2-0!

20:57 26.
Nagy hazai helyzet, Torghelle fejeli a baloldalról érkező beadást keresztben el a kapu előtt.

20:47 Hajdú B. István munkában:
1

20:45 14.
Varga szögletét a röviden megcsúsztatjuk, Böde fejel középen, a kapus hatalmas bravúrral ment.

20:43 12.
Varga pörget veszélyesen Amadou felé, de Petkovity leszedi a labdát.

20:41 10. GÓÓÓL!!!
Sternberghez kerül ki a labda Bogesz passza után, Janek tökéletesen centerez, Varga érkezik és okosan, “pattintott” fejessel talál a hálóba, 1-0!

20:39 7.
Valami történt, egy hazai támadás végén a hazai drukkerek – tévesen – tizenegyest reklamálnak, Amadou indul meg, Böde azonban lesen van sajnos, mikor a labdát kapná.

20:36 6.
Mezőnyjáték után Sternberg készíti le a labdát Vargának, aki kevéssel lő mellé.

20:31 1.
Elkezdődött a meccs.

20:28
A mieink fehér-zöldben, a hazaiak kék-fehérben játszanak majd.

20:27
Vonulnak be a csapatok, a Familia Kft főcímdalának kék-fehér átiratára.

20:19
A vendégszektor megtelt, a mellette levő, szintén Fradi-szektor egyelőre harmadig, de a hazai oldalon is rengeteg fradistával találkoztunk.

20:06
A büfénél 12 Ipswich és egy Norwich-drukkerrel találkoztam, akik legénybúcsúra jöttek Pestre, Gera Zoltánt ismerik a két csapatból: “He’s a legend!”.

19:42 A mai csapat
Holczer – Lovrencsics, Nalepa, Leandro, Sternberg – Dilaver, Gera – Varga, Bognár, Amadou – Böde. Cs.: Varga, Hüsing, Radó, Hajnal, Koch, Djuricin.

19:22
Ma volt még két MTK-Fradi, az U14 nagy bravúrral leikszelt a magasan listavezető kékekkel, az U15 eredménye azonban még nem került fel az MLSZ adatbázisába.

19:16
Nagyon izgalmas meccsen 3-3 lett az öregfiú találkozó, a mieink góljait Lisztes, Fischer és egy utolsó perces tizenegyessel Bubcsó Norbert szerezte.