Hatkor kezdünk az Alcufer stadionban. Hajrá, Fradi!

Gyirmót 2:3 Ferencváros
Gólok: Gera 3

19:52 Vége
Egy Gera Zolival nyertünk a nagyon harcos Gyirmóttal szemben, a második félidőben sokszor beszorultunk, a szerencsénkre sem panaszkodhattunk (kapufa, kihagyott tizenegyes) – az is igaz, hogy a második félidőre még inkább felerősödő szél a hazaiakat nagyban segítette. De nyertünk!

19:49 49.
Kleinheisler helyére Botka érkezik a pályára.

19:46 45. Tizenegyes…
Döbbenet, Hüsing szerel a tizenhatoson belül, Máté elesik, a bíró ezért is büntetőt ítél. Holczer viszont megfogja!

19:43 Pótlás:
Amadou helyére Djuricin állt be korábban.

19:39 39.
Egy veszélyes beadás után Sternberg nagy nehezen ment a csatár elől.

19:37 36.
Dilaver áll be Varga helyére.

19:34 33.
Hüsing ér bele kézzel egy labdába a tizenhatos előtt, a szabadot a hazaiak a hosszú kapufára lövik.

19:33 31. Gól…
A nem sokkal ezelőtt tizenegyest összehozó Tamás egy kipattanót a tizenhatos jobb sarkáról bombáz rá, a szél megnyomja és Holczer is elkésik, 3-2.

19:30 28.
Sternberg kap lapot, majd veszélyes helyzetben mellé lő a Gyirmót, sajnos becsúszás közben Gerzson keze megsérült, ápolni kell.

19:21
Gera Zoli tizenhárom év után ért el mesterhármast a Fradiban!

19:16 15. GÓÓÓL!!!
Varga harcol meg egy elveszett labdáért a Gyirmót tizenhatosán belül, végül Tamás buktatja, büntető. A tizit Gerzson értékesíti magabiztosan, klasszikus mesterhármas! 3-1.

19:08 8.
Holczer véd nagyot, miután egy kipattanót a hazaiak azonnal kapura lőnek.

19:06 6.
Veszélyes hazai kontra végén Lovre tisztáz a kapu torkából.

19:01 1.
Folytatódik a meccs.

18:48 Szünet
Vezetünk, Gera a vezér, de sokszor hiányzik az önbizalom, a hit a csapatból. Nem lenne meglepő, ha Doll cserélne a szünetben.

18:46 46.
Hazai kontra, középen egyedül érkezik egy játékos, be is passzolja a labdát a kapunkba, semmitől sem zavartatva, de szerencsére les.

18:42 42.
Hihetetlen helyzet, Csukity fantasztikusan indul meg, miután maga elé fejeli a labdát, jól tálal Amadou elé, aki csúnyán mellé lő jobbkötőből.

18:40 38. GÓÓÓL!!!
Varga teker szabadrúgásból a kapu elé, Gera érkezik és befejeli a csapat és önmaga második gólját, 2-1!

18:36 36. GÓÓÓL!!!
Kleinheisler ível be, Gera fejel, egyenlítünk, 1-1!

18:33 33.
Amadou tör be oldalról, szögletre mentenek előle.

18:29 29.
Egy szöglet után Lovre elé pattan a labda, aki 25-ről lő fölé.

18:25 21. Gól…
Csak a szokásos… Egy hazai szabad után tisztázunk, az egyik Simon elé, aki 24-ről, dropból lő egy hatalmas felső lécet, Hüsing is rajtol rá, de a hazai csatár megelőzi, Holczer alatt becsorog, 1-0 a Gyirmótnak.

18:11 12.
Varga most úgy 27-ről próbálkozik, ebben nem volt veszély.

18:11 9.
Kleinheisler ellen szabálytalankodnak, a kaputól jobbra, attól 20 méterre, Varga veszélyesen nyesi rá, a kapus csak beleütni tud, Csuka próbálná kapura kotorni, nem sikerül neki.

18:07 8.
Amadou indul meg, Gerához passzol, aki 20-ról a kapus kezébe emel.

18:04 Erős szél fúj.

18:02 2.
Az első kísérlet a Gyirmóté, Simon lő csínből, 16-ról veszélytelenül mellé.

18:00 1. A mieink fehérben, a hazaiak sárgában, kezdődik a meccs.

17:45 A mai csapat:
Holczer – Lovrencsics, Hüsing, Leandro, Sternberg – Gera, Csukity – Varga, Kleinheisler, Amadou – Böde

Cs.: Varga, Radó, Bognár, Csernik, Botka, Djuricin, Dilaver

A mérkőzést élőben közvetíti az M4 Sport weboldala, amit csak online nézhetsz, ha külföldön vagy a határon túl vagy, ide kattintva találsz segítséget, hogyan cselezheted ki a régiózárat.