Csertői Aurél szerint a huszadik perctől kezdve jobban focizott a Paks és megérdemelt győzelmet aratott.

Thomas Doll

Gratulálok a Paksnak a megérdemelt győzelméhez. Nem szeretnék sok mindent mondani, mert reggelig itt ülhetnék. Szörnyű volt a játék, hiányzott a szív, egy halott csapat volt a pályán. Élettelen fellépés volt, jelenleg ezt a futballt tudjuk játszani. Az első 25 percben érzésre 70-80 százalékban birtokoltuk a labdát, de nem volt semmi váratlan húzás, semmi egy egy elleni csel. Ez a csapat nem érdemli meg, hogy a bajnoki címért játsszon. Természetesen becsületesen végigjátsszuk a szezont, a kupában ott vagyunk az elődöntőben. Van néhány játékos, akire mindig lehet számítani, másokra viszont kevésbé.

Csertői Aurél

Nem kezdtünk jól, az első negyedórában nem találtuk a ritmust, elpasszoltuk a labdákat. Az igazsághoz hozzátartozik, hogy ettől még a Fradinak nem nagyon akadt helyzete, de tagadhatatlan, hogy nyomás alatt tartottak bennünket. Abban a pillanatban, amikor kettőt tudtunk passzolni, mindjárt helyzetbe kerültünk, amiből később gólt is szereztünk. Megnyugodtunk, és még pontosabban kezdtünk el futballozni, számtalan helyzetet dolgoztunk ki. Ezek egy részét sikerült is gólra váltani. A meccs húsz-huszonötödik percétől jobban fociztunk, mint ellenfelünk, és megérdemelten nyertük meg a mérkőzést.