Hétkor kezdünk az Üllői úton, hajrá Fradi!

Ferencváros 2:1 Diósgyőr
Gólok: Böde, Moutari

20:53 Vége
Teljesen ellentétes félidők, a másodikban egy nagyon harcos, gyors Fradit láthattunk, akik szétfutották az ellenfelet, csak Radosnak és a szerencsének köszönheti a DVTK, hogy nem dőlt el ma a párharc.

20:50 92. GÓÓÓL!!!
Lovre ível a hosszú sarok felé, Amadou pedig bebólintja a teljesen megérdemelt győztes gólunkat a hosszúba, 2-1!

20:49 4 perc a hosszabbítás.

20:39 35.
Bognár cselezget a tizenhatoson belül, majd okosan a túloldalt egyedül lévő Djuricinhez játszik, aki ahelyett, hogy levenné, a kapu fölé bombázza kapásból a labdát.

20:35 31.
Hüsing és Bognár is célba veszi a kaput, hiába.

20:34 30.
Nyomunk, a vendégek pedig az időt húzzák.

20:27 22.
Sorra jönnek a helyzetek, Dani lövését blokkolják.

20:26 21.
Hihetetlen helyzetet hagytunk ki, Amadou száguld el a bal oldalon, Böde cipőorra elől tisztáznak a vendégek, Daninak 3 méterről kellett volna bepasszolnia.

20:23 18. GÓÓÓL!!!
Szabadot ívelünk be jobbról, Hüsing fejesét Rados hatalmas bravúrral üti szögletre. Bognár következő sarokrúgását Gera Böde elé csúsztatja, aki egyenlít. A második félidei játékunkkal ezt abszolút kiérdemeltük, 1-1!

20:21 18.
Egy kipattanót Lovre tűz rá 20-ról, Rados szögletre üti a labdát.

20:15 13.
Amadou ment el a bal szélen, Bognár elé tálalt, a lövést blokkolták.

20:14 12.
Böde buktatásáért jöttünk szabaddal, Bognár lövi, Rados Lovrencsics elé ütötte, aki az égbe lőtte a labdát.

20:13 10.
Bognár beállása jót tett a támadójátékunknak, meghúzzuk végre a széleket, de igazi helyzetünk még nem volt ebben a félidőben.

20:11 8. Újabb csere:
Djuricin érkezik Varga helyére.

20:04 4452 a mai nézőszám

20:03 1.
Dilaver ment hátra egy sorral.

20:02 Bognár Nalepa helyére áll be, mutasd meg, Bogesz.

19:48 Szünet
A félidő második felében egy picit feljavultunk, de ez eddig 2017 leggyengébb játéka. Nem is kicsivel.

19:43 43.
Varga ível a jobb szélről, Amadou rosszul érkezik sajnos a hosszún…

19:41 40
Újabb gyors vendégkontra, Szarka kétszer is lőhet, az elsőt Dibusz védi bravúrral, a másodikat blokkoljuk.

19:30 30.
Vendégkontra, Ugrai kilépne, de Hüsing valahogy szereli, így oda a hatalmas ziccer.

19:27 26.
Hatalmas ziccer maradt ki, a jobbról érkező labdára Böde érkezik, Rados nagy bravúrral véd.

19:24 24.
Újabb hosszú bedobás okoz gondokat, Gerát is felborítják a borsodiak, ezért nincs gól, mikor közelről bepofozzák a labdát, érvényteleníti Erdős a találatot.

19:20 20.
Amadou és Kleinheisler összjátéka végén Laci lő, de a hosszú alsó felé tartó lövést blokkolják.

19:17 17. Hogy jó hír is legyen: Fradi-Mosonmagyaróvár, női kézi: 34-20.

19:14 14. Gól…
Tizenegyest ad a bíró, miután egy felívelt labdára érkezve Dibusz ütközik a DVTK csatárával, Ugrai a felső léc alá bombáz, 0-1…

19:09 9.
Kleinheisler lő csúnyán mellé, a társak passzt vártak volna.

19:08 7.
A vendégek jönnek nagybedobással, kisebb kavarodás alakul ki a kapunk előtt, de megoldjuk.

19:06 6.
Varga megy el a jobbszélen, beadását Amadou fejéről húzza le a kapus.

19:05 4.
Amadou harcol ki szögletet, de nem lesz belőle semmi. Picit később Lovre lő 18-ról a kapus kezébe.

19:03 1.
A mieink zöld-fehér, a vendégek piros-fehér csíkosban játszanak, színvakok előnyben…

18:48
A mai csapat: Dibusz – Lovrencsics, Nalepa, Hüsing, Sternberg – Gera, Dilaver – Varga, Kleinheisler, Amadou – Böde. Cs.: Holczer, Radó, Bognár, Leandro, Djuricin, Csukity, Csonka.

A mérkőzést élőben közvetíti az M4 Sport weboldala, amit csak online nézhetsz, ha külföldön vagy a határon túl vagy, ide kattintva találsz segítséget, hogyan cselezheted ki a régiózárat.